Moduły

Ostatnio przeglądane

Informacje

Moduł oświetleniowy Aquael Leddy Tube 6W Sunny

Nowe

Energooszczędny moduł oświetleniowy o mocy 6 W emitujący światło o temp. barwowej 6500 K.

Więcej szczegółów

Wysyłka do 7 dni.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7, może być zamienione na atrakcyjne gadżety.


44,70 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjiAQUAEL LEDDY TUBE 6W SUNNY

Energooszczędny moduł oświetleniowy o mocy 6 W.

 
 

AQUAEL LEDDY TUBE to uniwersalne akwarystyczne moduły oświetleniowe. Łączą najwyższe walory użytkowe z łatwością montażu i uniwersalnością zastosowania. Składają się z nowoczesnej diody LED o mocy 3 lub 6 W, umieszczonej w okrągłej, szklanej probówce, trwale zespolonej z przewodem zasilającym.

Niewielka masa własna LEDDY TUBE umożliwia jego swobodne instalowanie w lampkach i pokrywach akwariowych. Europejski standard szczelności IPX8 zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania modułu LEDDY TUBE w warunkach akwariowych w tym nawet w zanurzeniu pod wodą.

Moduły LEDDY TUBE są dostępne w dwóch wersjach: SUNNY i PLANT. Wersja SUNNY emituje białe światło o temperaturze barwowej ok. 6500 K (czyli zbliżone do światła dziennego). Zapewnia ono dobre odwzorowanie naturalnych kolorów roślin i ryb umożliwiając komfortową obserwację zbiornika. Wersja PLANT jest przeznaczona dla roślin. Emituje światło o temperaturze barwowej 8500 K. W jego widmie wzmocnione zostały pasma niebieskie i czerwone odpowiadające za jakość i wydajność fotosyntezy. Zapewnia dzięki temu szybki wzrost nawet wymagających gatunków roślin akwariowych.

Nowe moduły znajdą szerokie zastosowanie w rozmaitych zestawach akwariowych i lampkach marek AQUAEL i AQUASZUT. Są instalowane w lampkach DECOLIGHT, zestawach i pokrywach akwariowych AQUA4KIDS 40 i AQUA4START 60 oraz zestawach akwariowych BETTA i BOWLSET.


Cechy produktu:

» duża wydajność świetlna,
» zużycie do 65% mniej energii niż tradycyjne świetlówki,
» temperatura barwowa 6500 K,
» wygodny w użyciu i łatwy w montażu,
» wyjątkowo długa żywotność - do 50000 godzin pracy,
» pełne bezpieczeństwo użytkowania (standard IPX8).
Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Moduł oświetleniowy Aquael Leddy Tube 6W Sunny

Moduł oświetleniowy Aquael Leddy Tube 6W Sunny

Energooszczędny moduł oświetleniowy o mocy 6 W emitujący światło o temp. barwowej 6500 K.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: