Kategorie produktów

Testy

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 121 - 127 z 127 elementów

Testy

Jakość wody w akwarium to istotny parametr. Każdy musi zadbać, aby spełniał on odpowiednie wymogi. Nawożenie roślin zmienia warunki wody i należy ją badać. Do tego celu służą testy. Nasza oferta obejmuje testy kompletne, uzupełniające oraz zestawy. Tak szeroki wybór pozwala na dokładne sprawdzanie parametrów wody, a także ich korygowanie odpowiednimi środkami. Pomagamy wybrać odpowiedni test. Oferujemy produkty sprawdzonych producentów dające pewność pomiarów.

Odczyn wody

Jednym z najczęściej badanych parametrów jest odczyn wody. Wykonujemy go nawet, co tydzień. Jego zmiany parametru są bardzo niekorzystne dla roślin i zwierząt w akwarium. Na wartość odczynu wody wpływa wiele czynników. W ofercie Naszej hurtowni akwarystycznej znajdą wysokiej jakości testy do badania odczynu wody. Zapewniamy o ich skuteczności. Atrakcyjne ceny pozwalają na ich częste stosowanie.

Precyzyjne badanie gwarantuje zestaw testów

Do precyzyjnego badania wykorzystywane są zestawy testów do wody. Oferta Planta Garden obejmuje wyselekcjonowane na rynku testy. Znani producenci oraz odpowiednie przechowywanie, wysyłka do klienta w nienaruszonym stanie to nasze atuty.