Kategorie produktów

Promocje

Produkty dla krewetek

Hodowla krewetek to coraz popularniejsze zajęcie akwarystów. Daje wiele satysfakcji oraz wprowadza coś nowego. Krewetki urzekają wyglądem oraz zachowaniem. Do ich hodowli niezbędne są różnego rodzaju artykuły, które oferujemy. Zdrowe krewetki potrzebują odpowiednich warunków. Podłoża, pokarmy czy suplementy to podstawowe produkty niezbędne do hodowli krewetek. Oferta obejmuje także krewetkaria. My posiadamy tylko te sprawdzone i od renomowanych producentów. Stawiamy, na jakość w każdej dziedzinie akwarystyki. Nasze produkty dla krewetek spełnią oczekiwania zarówno początkujących jak i wprawionych akwarystów.

Dlaczego krewetki?

Przede wszystkim to coś nowego. Krewetki stanowią znakomitą różnorodność akwarium. Ich rodzaje, wygląd cieszą oko. Pomagają utrzymywać akwarium w czystości, ale same wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Żyją w grupach, na 5 krewetek powinno przypadać 20 litrów wody. Wszystkie środki, pokarmy oraz akcesoria do hodowli kolorowych krewetek znajdą Państwo u nas.

Zestawy akwariowe

Nasza oferta została przygotowana z myślą o wszystkich klientach. Gotowe krewetkaria zaoszczędzą nam pracy i czasu. Zestawy w cenach od 155 zł do 179 zł zachęcają do hodowli tego rodzaju zwierząt.

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 142 elementów