Kategorie produktów

Promocje

Skrobaki do szyb

Skrobaki do szyb to urządzenia, dzięki którym wyczyścimy szybę naszego akwarium nawet z najbardziej uciążliwych i trudnych do usunięcia glownów. Stalowe ostrze umieszczone na skrobakach ułatwia nam oczyszczenie szyby nawet w przydennej strefie akwarium, do której tradycyjne czyściki magnetyczne czy gąbkowe nie mają dostępu. 

Utrzymanie czystości w akwarium jest szczególnie ważne. Zaniedbania w tej kwestii skutkują nie tylko zmniejszeniem estetyki akwarium, ale przede wszystkim pogorszeniem warunków dla ryb i roślin. Szyba akwarium jest jednym z newralgicznych elementów, który powinien być utrzymywany w możliwie najczystszym stanie, ale często jest to trudne do osiągnięcia. Z pomocą przychodzą czyściki, które znacznie ułatwiają oczyszczenie szyb akwariowych z osadu i glonów.

Czym wyczyścić szybę w akwarium?

Wśród akcesoriów do czyszczenia szyb akwariowych dużym powodzeniem cieszą się skrobaki. Pozwalają one na mechaniczne usunięcie glonów przylegających do szyb. Skrobaki w Planta Garden to produkty renomowanych firm, nie rysujące szkła. Wyposażone są w wysoko jakościowe ostrze ze stali, które nie niszczy silikonu w akwarium. W ofercie posiadamy także wymienne ostrza do wszystkich sprzedawanych przez sklep Planta Garden skrobaczek.

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów