Kategorie produktów

Szafki pod akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów

Eleganckie szafki pod akwarium w sklepie akwarystycznym Planta Garden!

Szafki pod akwarium to funkcjonalne i przemyślane rozwiązanie. Dzięki nim nie będą Państwo musieli zastanawiać się, gdzie umieścić swój wodny zbiornik. Są to eleganckie i wszechstronne meble, co sprawia, że pasują do wielu aranżacji. Tego typu blaty są stworzone w taki sposób, aby utrzymywać duże ciężary. Dlatego też mebel jakim jest szafka pod akwarium charakteryzuje się trwałością i przemyślanym designem. Stworzony jest z wodoodpornej okleiny, aby pozbawić go ryzyka przemoknięcia. W naszym asortymencie znaleźć można szafki pod akwarium w wielu minimalistycznych kolorach oraz o różnych rozmiarach. Oferta naszego sklepu akwarystycznego obejmuje również wiele kształtów stołów. Dodatkowym udogodnieniem jest to, iż szafki pod akwarium mogą pomieścić niezbędne akcesoria takie jak filtry, pompki, lampy i oświetlenie oraz nawet karmę dla rybek. Nasze meble są stworzone z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na długoletnie bezpieczeństwo użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i wybrania odpowiedniej szafki pod akwarium - ceny są bardzo atrakcyjne!

Jakie szafki pod akwarium wybrać?

Szafki pod akwarium mają być nie tylko funkcjonalne, ale również świetnie dopasowane do wnętrza, a przede wszystkim do typu akwarium. Specjalistyczne szafki pod akwaria są w stanie utrzymać ciężar znacznie przekraczający wagę pełnego akwarium. Specjalne wzmocnienia i wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość mebla, a wodoodporna okleina chroni go przed szkodliwym działaniem wilgoci. W internetowym sklepie Planta Garden znajdziecie Państwo szafki w różnych rozmiarach (m.in. 100x40, 60x30, 120x50), kształtach (prostokątne, owalne, narożne, sześciokątne) oraz kolorach (biały, czarny, ciemne i bukowe drewno). Każda szafka pod akwarium przystosowana jest do przechowywania niezbędnych urządzeń akwariowych, takich jak filtrpompka czy lampa uv.

Jaka powinna być szafka pod akwarium? Bezpieczna szafka to podstawa!

Szafka pod akwarium musi udźwignąć duży ciężar jakim jest wypełniony wodą zbiornik. Wszystkie oferowane przez nas produkty mogą pochwalić się najwyższą jakością. Zostały poddane testom sprawdzającym ich wytrzymałość. Każdy klient może mieć pewność, że szafki pod akwarium dostępne w Planta Garden posiadają wzmocnione ściany dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Charakteryzuje je solidność, wytrzymałość i wodoodporność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.