Kategorie produktów

Ostatnio na blogu

Mech jawajski (Taxiphyllum Barbieri) - opis, wymagania, uprawa
Mech jawajski (Taxiphyllum Barbieri) - opis, wymagania, uprawa
955 wyświetleń 0 polubień

Mech jawajski (Taxiphyllum Barbieri), to jedna z najpopularniejszych roślin akwariowych. Jest łatwa w uprawie, wytrzymała i może być wykorzystywana na wiele sposobów. Nic dziwnego, że jest jedną z najpopularniejszych roślin wodnych wykorzystywanych w aquascapingu.

Sinice w akwarium - jak je usunąć i jakie są przyczyny?
Sinice w akwarium - jak je usunąć i jakie są przyczyny?
1830 wyświetleń 0 polubień

Słowo "sinice" wzbudza niepokój. Latem to najczęstszy powód zamykania zarówno lokalnych kąpielisk, jak i tych nadmorskich. Taki stan rzeczy ma oczywiście swoje przyczyny – sinice, a szczegółowo mówiąc: toksyny, które są przez nie produkowane, mogą być groźne dla ludzkiego zdrowia. Ich obecność w...

Krewetka filtrująca (Atyopsis moluccensis) - opis, wymagania, porady
Krewetka filtrująca (Atyopsis moluccensis) - opis, wymagania, porady
2704 wyświetleń 0 polubień

Krewetka filtrująca łac. Atyopsis moluccensis jest jedną z najciekawszych krewetek akwariowych, dzięki niezwykłej metodzie karmienia. W przeciwieństwie do większości innych krewetek, krewetki filtrujące nie są zwierzętami dennymi.

Sklep akwarystyczny online


Sklep akwarystyczny online Planta Garden

Planta Garden jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w akwarystyce. Do Państwa dyspozycji oddajemy sklep akwarystyczny online. Oferujemy tutaj profesjonalne produkty do każdego akwarium. W wielu kategoriach produktów znajdą Państwo tysiące podzespołów do każdego akwarium oraz całe zestawy akwarystyczne.Poznaj nas lepiej

Akwarystyka

Aby sprostać oczekiwaniom klientów nasza oferta związana z akwarystyką jest bardzo szeroka. Oferujemy asortyment do akwariów morskich oraz akwariów słodkowodnych. Można u nas kupić zestawy co2, dekoracje, rośliny akwariowe oraz wiele innych rzeczy. Staramy się, aby wszystkie oferowane produkty posiadały konkurencyjne ceny. Przy większych zamówieniach udzielamy sporych rabatów. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa na zakupy.

Raty Payu