Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

NH4/NH3 Test Sera

04910

Test na jony amonu/amoniak. Wydajność na ok. 60 pomiarów.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

49,50 zł / szt

+4 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 NH4/NH3-Test umożliwia monitorowanie całkowitego stężenia obu tych substancji.

Informacje:

Wysoka zawartość amonu wskazuje na zaburzoną albo jeszcze nie w pełni rozwiniętą aktywność bakteryjną w filtrze. Szczególnie niebezpieczny jest amoniak (NH3), który powstaje z amonu (NH4) przy wartości pH powyżej 7. Poziom amoniaku od 0,02 mg/l, utrzymujący się przez dłuższy czas, prowadzi do uszkodzeń skrzeli. Dlatego też, obok zawartości amoniaku, powinno się mierzyć również wartość pH. Jony amonu i amoniak powstają głównie z odchodów ryb. Przekształcają się jedne w drugie w zależności od poziomu wartości pH. Podczas gdy jony amonu są przeważnie nieszkodliwe, amoniak jest toksyczny dla ryb. 

  • Sera NH4/NH3-Test umożliwia monitorowanie całkowitego stężenia obu tych substancji (rzeczywisty poziom amoniaku może być obliczony na podstawie wartości pH przy użyciu dołączonego wykresu).
  • W przypadku poważnego zagrożenia szybką pomoc uzyskamy dzięki sera toxivec (do wody słodkiej) lub sera pond toxivec (do stawu).
  • Sera bio nitrivec (do wody słodkiej), sera marin bio reefclear (do wody morskiej) i sera pond bio nitrivec (do stawu) aktywnie i trwale przeciwdziałają wzrostowi stężenia tych substancji.
  • Wydajność na ok. 60 pomiarów.

Sera

Od ponad 40 lat firma sera zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów najwyższej jakości do akwariów, stawów i terrariów, będąc jednym z najważniejszych producentów w branży zoologicznej na świecie.

Pliki do pobrania:

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - NH4/NH3 Test Sera

NH4/NH3 Test Sera