Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Promocje

Reef Booster 6 ampułek PRODIBIO

PRO121

Suplement odżywczy przeznaczony dla korali i żywych kamieni.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

49,00 zł / szt

+4 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Reef Booster - doskonale zmikronizowanym suplementem odżywczym przeznaczonym dla korali i żywych kamieni.

Opis:

  • Wszystkie gatunki korali, nawet te żyjące w symbiozie z zooksantellą, która odżywia się światłem, potrzebują suplementów odżywczych.
  • Reef Booster został stworzony przy współpracy z ekspertami akwarystyki, dlatego jest bazowany na wysoce efektywnych produktach, które są używane do rozpoczęcia hodowli skorupiaków, mięczaków oraz larw małży.
  • Ten produkt jest kompleksowym suplementem odżywczym zawierającym, wszystkie mikroelementy niezbędne dla bezkręgowców żywiących się wyłącznie lub częściowo mikroplanktonem oraz mikroelementy wspomagające zooksantellę, żyjącą w symbiozie z koralami, które potrzebują dodatkowego mikroplanktonu.
  • Reef Booster wspomaga rozwój korali, małży oraz mikrofauny, redukuje azotany i fosforany poprzez żywienie oraz utrzymywanie bakterii anaerobowych występujących na żywych kamieniach.
  • Po kilku tygodniach stosowania, korale rafotwórcze (Plerogyra oraz Euphyllia) rozprzestrzeniają się, a korale asymbiotyczne (Scleronephthya oraz Tubastraea) i gorgonie rozkwitają.
  • Kolor korali również stabilizuje się.
  • Reef Booster zawiera bardzo wysokie stężenie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które są niezbędne dla wszystkich organizmów morskich.

Kilka kropli dodanych do pokarmu ryb sprawi, że jedzenie stanie się bardziej apetyczne. Jest to dobre rozwiązanie, podczas gdy ryby nie chcą jeść lub zostały niedawno przeniesione do zbiornika.

Dakowanie:

  • 1 fiolka na każde 200l / 15 dni

RATY PayU

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Reef Booster 6 ampułek PRODIBIO

Reef Booster 6 ampułek PRODIBIO