Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Life Essence 2l Aquaforest

Af_life_essence_2l

Środek zawierający bakterie tworzące środowisko dla namnażania bakterii z rodziny Nitrospirae

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

129,00 zł / szt

+12 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii przyspieszają usuwanie amoniaku i innych toksycznych związków organicznych.

AF Life Essence:

  • Środek zawierający bakterie tworzące środowisko dla namnażania bakterii z rodziny Nitrospirae oraz Nitrobacter.
  • Specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii przyspieszają usuwanie amoniaku i innych toksycznych związków organicznych.
  • Zalecany do nowo założonych akwariów w celu rozpoczęcia cyklu azotowego.

Stosowanie:

  • 10 ml na 100 l (27 US gal) wody dziennie przez pierwsze 2 tygodnie. Wstrząśnij przed użyciem. Dodatkowa dawka jest zalecana po utracie ryb, przy wzroście populacji oraz podczas cotygodniowej podmiany wody. Przechowywać w chłodnym miejscu z dala od światła.

O firmie Aquaforest:

Aquaforest został założony w 1995 r. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją podłoży i nawozów dla roślin wodnych. Nasze produkty były stosowane w ogrodach zoologicznych, oceanariach, profesjonalnych hodowlach roślin. W 2006 roku rozpoczęliśmy własną hodowlę roślin akwariowych oraz ryb i koralowców, głównie SPS. Wraz z rozwojem hodowli zwiększyło się nasze zapotrzebowanie na profesjonalne produkty do akwarystyki morskiej.

Chcąc w pełni kontrolować procesy zachodzące w akwarium zainwestowaliśmy w produkcję własnych soli oraz środków chemicznych niezbędnych w akwarystyce morskiej. Nasz zespół złożony z najlepszych specjalistów, latami prowadził badania oraz testy. Wyniki były zadowalające. W rezultacie opracowaliśmy serię produktów o unikatowym składzie oraz niezwykle wysokiej jakości, co znalazło potwierdzenie nie tylko w bardzo wysokich parametrach uzyskanych w naszej hodowli, ale również w wysokiej ocenie niezależnych ekspertów. Produkty okazały się tak dobre, że postanowiliśmy wprowadzić je na rynek. Na początku 2011 r. rozpoczęliśmy produkcję preparatów pod marką AQUAFOREST™. Dzięki świetnej jakości oraz przystępnej cenie szybko zdobyliśmy uznanie zarówno wśród dystrybutorów jak i odbiorców indywidualnych.

RATY PayU

Produkty powiązane

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Life Essence 2l Aquaforest

Life Essence 2l Aquaforest