Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

BioKit Fresh 3 ampułki PRODIBIO

BAKTERIE NITRYFIKACYJNE, PIERWIASTKI ORAZ NAWÓZ DLA ROŚLIN (3 AMPUŁKI) OD FIRMY PRODIBIO

Więcej szczegółów

24h

16 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

12,90 zł / szt

+1 pkt lojalnościowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BioKit Reef Nano - Zestaw zawiera produkty niezbędne do utrzymania akwarium z nano rafą, BIODIGEST NANO, BIOPTIM NANO,REEF BOOSTER NANO, IODI+ NANO oraz STRONTI+ NANO.

Opis:

BIOKIT REEF NANO zawiera wszystkie produkty Prodibio niezbędne do utrzymania akwarium z nano rafą:

  • BIODIGEST NANO jest stworzony z naturalnie nitryfikujących, redukujących azotany oraz posiadających inne właściwości szczepów bakterii. Zostały one wybrane ze względu na ich zdolność do przekształcania amoniaku w azotyny, azotynów w azotany i azotanów w azot.
  • BIOPTIM NANO jest naturalnym produktem, który wpływa na bioaktywatory komórkowe. Został specjalnie opracowany, aby przyspieszyć metabolizm komórkowy większości bakterii żyjących w akwariach.
  • REEF BOOSTER NANO jest dodatkiem składników odżywczych, który zawiera wszystkie mikroelementy niezbędne bezkręgowcom, żywiącym się wyłącznie lub częściowo mikroplanktonem. Wspomaga on również zooksantellę, żyjącą w symbiozie z koralami, które potrzebują dodatkowego mikroplanktonu.
  • IODI+ NANO dostarcza koralom madreporowym (twardym) w Twoim akwarium jodu, którego potrzebują, aby rosnąć oraz utrzymywać kolor. Pomaga im również zaadaptować się do zmian oświetlenia oraz neutralizuje nadmiar tlenu produkowanego przez zooksantellę podczas intensywnego oświetlenia, co pozwala na zwalczanie blaknięcia korali.
  • STRONTI+ NANO pokrywa w pełni zapotrzebowanie na stront, niezbędny do optymalnego i zdrowego rozwoju korali, małży i glonów wapiennych.

Dakowanie:

  • 1 fiolka na każde 60l / 15 dni

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - BioKit Fresh 3 ampułki PRODIBIO

BioKit Fresh 3 ampułki PRODIBIO