Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Obniżka! PRODIBIO BIOKIT FRESH - 30 AMPUŁEK

BioKit Fresh 30 ampułek PRODIBIO

PRO263

Zawiera wszystkie produkty potrzebne do utrzymania akwarium słodkowodnego z roślinami.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

109,03 zł / szt

-12%

123,90 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 99,12 zł

+10 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BioKit Fresh - Zestaw zawiera BioDigest (żywe, oczyszczające bakterie), BioTrace (mikroelementy) oraz BioVert (pierwiastki śladowe) w celu utrzymania akwarium słodkowodnego z roślinami.

Opis:

BIOKIT FRESH zawiera wszystkie produkty potrzebne do utrzymania akwarium słodkowodnego z roślinami.

  • BIODIGEST jest stworzony z naturalnie nitryfikujących szczepów bakterii, które rozpoczynają proces biologicznej filtracji. Proces ten zapewnia czyste i zdrowe akwarium dzięki optymalnemu połączeniu ponad 15 heterotroficzncyh szczepów bakterii. Każda z tych bakterii pełni inną funkcję, aby zadbać o czystość filtrów oraz podłoża, zredukować azotany i fosforany oraz zapobiec rozprzestrzenianiu się glonów.

  • BIOTRACE dostarcza bakteriom zawartym w BIODIGEST mikroelementów wspomagających ich działanie: pierwiastków śladowych, witamin, aminokwasów oraz naturalnego surfaktantu (substancja powierzchniowo czynna pochodzenia roślinnego), który umożliwia lepsze wchłanianie składników odżywczych przez komórki bakterii. Działanie aerobowych, anaerobowych i innych szczepów bakterii jest w ten sposób wzmocnione. BioTrace zmniejsza poziom azotanów, fosforanów i węglowodanów poprzez zwiększenie aktywności bakterii. Redukcja mułu, osadu i glonów nitkowatych poprawia jakość wody.

  • BIOVERT dostarcza wszystkich pierwiastków śladowych potrzebnych Twoim roślinom do silnego i zdrowego wzrostu, w tym bioprzyswajalnego żelaza. BIOVERT nie zawiera azotanów i fosforanów.

Dakowanie:

  • 1 fiolka na każde 200l / 15 dni

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - BioKit Fresh 30 ampułek PRODIBIO

BioKit Fresh 30 ampułek PRODIBIO