Chłodziarka TK 2000 Teco

Nowe

Chłodziarka do akwarium max. 2000l.

Więcej szczegółów

Czas Wysyłka od 2 do 7 dni.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 434 pkt lojalnościowych. Możesz je zamienić na kod rabatowy!


4 349,00 zł

4 349,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Chłodziarka pomagająca utrzymać w ryzach nadmiary ciepła.

TK 2000:

Tak jak grzałka pomaga utrzymać optymalną temperaturę wody w chłodniejsze dni, tak chłodziarka pomaga utrzymać w ryzach nadmiary ciepła. Dzięki wydajnemu systemowi wymiany temperatury, opartego na opatentowanej technologii tytanowego wymiennika ciepła urządzenie to pobiera do 30% mniej energii, a chłodzenie wody jest niezwykle szybkie i skuteczne.

Główne zalety chłodziarki Teco:

  • Skuteczna technologia chłodzenia

Ekskluzywne zastosowanie wysoko wydajnych sprężarek i tytanowego współosiowego wymiennika ciepła zapewnia wysokie osiągi. Zestaw zastosowanych technologii pozwala zmniejszyć poziom hałasu i osiągnąć najwyższy współczynnik efektywności, co przyczynia się do znacznych oszczędności energii.

  • Cyfrowy termostat

Ustawienie funkcji jest intuicyjne, a pomiar temperatury bardzo dokładny (rozdzielczość 0.1°C. Zakres regulacji temperatury wynosi od 5° -35°C. Temperatura jest wyświetlana  są w °C lub °F i są alarmy bezpieczeństwa.

  • Efektywny projekt

Chłodziarka, o innowacyjnym wzornictwie, charakteryzuje się solidną konstrukcją zapewniającą doskonałą ochronę przed rdzą. Użytkownik doceni funkcjonalnykształt i rozmiar, co sprawia, że ​​chłodziarka nadaje się również do niewielkich pomiaszczeń.

  • Unikalne cechy produktu

System TECObody-condenser SYSTEM stanowi kolejny ważny cel: oprócz wykonywania głównej funkcji jako integralnej części struktury, kondensator dostarcza agregat chłodniczy i ekskluzywny. Ponadto sprawia, że ​​użycie filtra jest niepotrzebne, eliminując w ten sposób zwykłe problemy z czyszczeniem.

  • W tym modelu grzałka występuje.

Dane techniczne:

Pojemność zbiornika:   2000l - przy temp wody 25°C oraz temp powietrza 30°C
Moc:  480W
Średnica węży:  16/20mm
Zalecany przepływ wody:  400l/h
Waga:  19kg
Wymiary:  430x270x400mm


Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Chłodziarka TK 2000 Teco

Chłodziarka TK 2000 Teco

Chłodziarka do akwarium max. 2000l.

Napisz opinię