JBL Combi Filter Basket II CP e401 e701 e901

Nowe

Kosz do filtrów z seri JBL

Więcej szczegółów

Ilość 3 szt. na magazynie

Czas Wysyłka w 24h.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 pkt lojalnościowych. Możesz je zamienić na kod rabatowy!


44,99 zł

44,99 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ulepszony górny kosz filtra o 100% większej powierzchni przedfiltra z materiałem filtracyjnym

Opis:

  • Wyjąć dotychczasowy koszt filtra i zamiast niego umieścić nowy kosz filtra
  • Ulepsza wstępną filtrację w filtrach JBL CristalProfi e 401,701, 901, które wtedy stają się identyczne pod względem technicznym jak JBL 402, 702 itd.
  • Sprytnie skonstruowany kosz filtra, który składa się z 2 części. Dolna, odłączana część zawiera materiał do filtrowania uzupełniającego 35 ppi (gęsty). Górny kosz filtra zawiera jednoczęściową matę przedfiltra o 100% większej powierzchni
    i wielkości porów 15 ppi
  • W zestawie: 2-częściowy kosz filtra (odłączany za pomocą zatrzasku) z gęstą matą filtracyjną i matą filtracyjną o dużych porach

Zalety:

  • Jedną z zalet filtrów zewnętrznych JBL CristalProfi jest wewnętrzna budowa z przedfiltrami znajdującymi się na górze, do których jest łatwy dostęp i w ten sposób można je łatwo i szybko czyścić.
  • Przedfiltry mają zadanie tak czyścić większe zanieczyszczenia zasysane przez filtr, żeby nie zapychał się następny materiał filtracyjny. Ale ponieważ w najbardziej niekorzystnym przypadku większe zanieczyszczenia szybko zapychają przedfiltry, skonstruowano ten kosz filtra.
  • Zawiera on teraz zamiast 2 mniejszych umieszczonych na zewnątrz mat jedną dużą ciągłą matę przedfiltra z przynajmniej dwa razy większą powierzchnią niż poprzednie rozwiązania. W ten sposób przedfiltr nie zapycha się tak szybko i utrzymuje się wysoka wydajność filtracji filtra zewnętrznego.

RATY PayU

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

JBL Combi Filter Basket II CP e401 e701 e901

JBL Combi Filter Basket II CP e401 e701 e901

Kosz do filtrów z seri JBL

Napisz opinię