Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Alternanthera lilacina [sadzonka]

Rośliny akwariowe z hodowli wodnej.

Więcej szczegółów

24h

44 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

3,99 zł / szt.

Nie ma punktów za ten produkt.


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjirośliny akwariowe - sadzonki

 

O hodowli:

Nasza hodowla powstała w roku 2011, zrodzona z pasji oraz chęci zapewnienia Państwu roślin akwariowych najlepszego gatunku. Od momentu stworzenia jest systematycznie powiększana, a w chwili obecnej dysponujemy kilkudziesięcioma stulitrowymi zbiornikami, by sprostać Państwa rosnącym potrzebom. O wszystkie rośliny akwariowe dbamy jak o własne, zapewniamy im odpowiednie warunki, kontrolujemy parametry tak, by każda wychodząca od nas roślina dotarła do celu w idealnym stanie.

 

 

Jakość:

Priorytetem w hodowli roślin akwariowych jest dla nas jakość, dlatego poświęcamy mnóstwo czasu i energii, by utrzymać jak najwyższy poziom. W efekcie dostają Państwo produkt nieco droższy niż przypadkowe szczepki, dostępne na naszym rynku, za to mamy niemal 100% pewności, że aklimatyzacja naszych roślin przebiegnie bezproblemowo oraz, że będą przez długi czas cieszyły oko właściciela. Oczywiście nie możemy przewidzieć wszystkich czynników zewnętrznych, na których działanie będą narażone rośliny w drodze do Państwa, jednak jako profesjonalny sklep akwarystyczny jesteśmy gotowi ponownie przesłać te z nich, które ulegną uszkodzeniu w czasie transportu, oczywiście po zapoznaniu się z dokumentacją zniszczeń.

 

 

Hodowla wodna a emersyjna:

Wszystkie nasze rośliny (oprócz in vitro) pochodzą z hodowli wodnej. Co to oznacza dla Państwa? Otóż przewaga wodnej hodowli roślin akwariowych nad emersyjną oraz in vitro jest oczywista: pierwsze od początku znajdują się pod wodą i w ten sposób przez cały czas, kiedy u nas przebywają, mają zapewnione takie same warunki jak po posadzeniu u Państwa. Nie spowoduje to szoku po przesadzeniu formy nadwodnej pod wodę. Daje to oczywiście o wiele większą gwarancję przyjęcia się roślin. Często jest też tak, że gatunek, który zachwycił nas w sklepie, zupełnie inaczej zaczyna rosnąć w akwarium, na przykład nowe liście mają inny kształt niż poprzednie. To jest jedną z oznak, że kupiliśmy roślinę z hodowli emersyjnej. Reasumując: hodowla wodna gwarantuje, że przyjmie się większa ilość roślin, a także sprawi, że w akwarium uzyskamy taki sam kształt rośliny, jaki spodobał się nam w momencie zakupu.

 

 

 

Wysoką jakość roślin zawdzięczamy nawożeniu linią:

Naszym zdaniem bezkonkurencyjna pozycja w nawożeniu.

 

 

 

 

ALTERNANTHERA LILACINA
1 sztuka (sadzonka)


 


 

Opis

Posiada słabo rozwinięty system korzeniowy, składający się z jednej wiązki cienkich, delikatnych korzeni. Liście barwy czerwono-brązowej, lancetowate o wymiarach 7,5 x 1,5 cm, osadzone naprzeciwlegle na krótkich ogonkach. Podwodne formy liści dorastają do 9,5 x 3,5 cm. Aby utrzymać żywe ubarwienie wymaga odpowiedniej intensywności oświetlenia. Podłoże powinno być dosyć bogate. Potrzeba zasilania CO2, gdyż w przeciwnym razie na liściach odkłada się wapń w postaci białego nalotu. Rozmnaża się przez sadzonkowanie.

 

Informacje

» Polska nazwa: Alternantera bzowa
»
Rodzina: 
Amaranthaceae
» Pochodzenie: Ameryka Południowa
» Temperatura: 17°C - 28°C
» pH wody: 5.0 - 7.0
» Wymagania świetlne: wysokie/bardzo wysokie
» Tempo wzrostu: wolne
» Trudność uprawy: problemowa
» Wysokość: do 40 cm


 

Mamy duże doświadczenie w pakowaniu roślin i wysyłamy je w każdych warunkach pogodowych. Rośliny akwariowe pakowane są w woreczki strunowe, w sztywny karton i w odpowiednią ilość foli bąbelkowej, a także w styropian w zależności od aktualnych warunków pogodowych. Tak zapakowane rośliny akwariowe mogą kilka dni podróżować bez uszczerbku na ich kondycji.

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Alternanthera lilacina [sadzonka]

Alternanthera lilacina [sadzonka]