Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Alternanthera lilacina [sadzonka]

Rośliny akwariowe z hodowli wodnej.

Więcej szczegółów

24h

47 szt. na magazynie

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

3,67 zł / szt.

-8%

3,99 zł

Nie ma punktów za ten produkt.


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjirośliny akwariowe - sadzonki

 

O hodowli:

Nasza hodowla powstała w roku 2011, zrodzona z pasji oraz chęci zapewnienia Państwu roślin akwariowych najlepszego gatunku. Od momentu stworzenia jest systematycznie powiększana, a w chwili obecnej dysponujemy kilkudziesięcioma stulitrowymi zbiornikami, by sprostać Państwa rosnącym potrzebom. O wszystkie rośliny akwariowe dbamy jak o własne, zapewniamy im odpowiednie warunki, kontrolujemy parametry tak, by każda wychodząca od nas roślina dotarła do celu w idealnym stanie.

 

 

Jakość:

Priorytetem w hodowli roślin akwariowych jest dla nas jakość, dlatego poświęcamy mnóstwo czasu i energii, by utrzymać jak najwyższy poziom. W efekcie dostają Państwo produkt nieco droższy niż przypadkowe szczepki, dostępne na naszym rynku, za to mamy niemal 100% pewności, że aklimatyzacja naszych roślin przebiegnie bezproblemowo oraz, że będą przez długi czas cieszyły oko właściciela. Oczywiście nie możemy przewidzieć wszystkich czynników zewnętrznych, na których działanie będą narażone rośliny w drodze do Państwa, jednak jako profesjonalny sklep akwarystyczny jesteśmy gotowi ponownie przesłać te z nich, które ulegną uszkodzeniu w czasie transportu, oczywiście po zapoznaniu się z dokumentacją zniszczeń.

 

 

Hodowla wodna a emersyjna:

Wszystkie nasze rośliny (oprócz in vitro) pochodzą z hodowli wodnej. Co to oznacza dla Państwa? Otóż przewaga wodnej hodowli roślin akwariowych nad emersyjną oraz in vitro jest oczywista: pierwsze od początku znajdują się pod wodą i w ten sposób przez cały czas, kiedy u nas przebywają, mają zapewnione takie same warunki jak po posadzeniu u Państwa. Nie spowoduje to szoku po przesadzeniu formy nadwodnej pod wodę. Daje to oczywiście o wiele większą gwarancję przyjęcia się roślin. Często jest też tak, że gatunek, który zachwycił nas w sklepie, zupełnie inaczej zaczyna rosnąć w akwarium, na przykład nowe liście mają inny kształt niż poprzednie. To jest jedną z oznak, że kupiliśmy roślinę z hodowli emersyjnej. Reasumując: hodowla wodna gwarantuje, że przyjmie się większa ilość roślin, a także sprawi, że w akwarium uzyskamy taki sam kształt rośliny, jaki spodobał się nam w momencie zakupu.

 

 

 

Wysoką jakość roślin zawdzięczamy nawożeniu linią:

Naszym zdaniem bezkonkurencyjna pozycja w nawożeniu.

 

 

 

 

ALTERNANTHERA LILACINA
1 sztuka (sadzonka)


 


 

Opis

Posiada słabo rozwinięty system korzeniowy, składający się z jednej wiązki cienkich, delikatnych korzeni. Liście barwy czerwono-brązowej, lancetowate o wymiarach 7,5 x 1,5 cm, osadzone naprzeciwlegle na krótkich ogonkach. Podwodne formy liści dorastają do 9,5 x 3,5 cm. Aby utrzymać żywe ubarwienie wymaga odpowiedniej intensywności oświetlenia. Podłoże powinno być dosyć bogate. Potrzeba zasilania CO2, gdyż w przeciwnym razie na liściach odkłada się wapń w postaci białego nalotu. Rozmnaża się przez sadzonkowanie.

 

Informacje

» Polska nazwa: Alternantera bzowa
»
Rodzina: 
Amaranthaceae
» Pochodzenie: Ameryka Południowa
» Temperatura: 17°C - 28°C
» pH wody: 5.0 - 7.0
» Wymagania świetlne: wysokie/bardzo wysokie
» Tempo wzrostu: wolne
» Trudność uprawy: problemowa
» Wysokość: do 40 cm


 

Mamy duże doświadczenie w pakowaniu roślin i wysyłamy je w każdych warunkach pogodowych. Rośliny akwariowe pakowane są w woreczki strunowe, w sztywny karton i w odpowiednią ilość foli bąbelkowej, a także w styropian w zależności od aktualnych warunków pogodowych. Tak zapakowane rośliny akwariowe mogą kilka dni podróżować bez uszczerbku na ich kondycji.

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Alternanthera lilacina [sadzonka]

Alternanthera lilacina [sadzonka]