Chihiros Jonizator Doctor II Plants Super

Nowe

Zapobiega powstawaniu glonów i stymuluje rozwój roślin.

Więcej szczegółów

Ilość 1 szt. na magazynie

Czas Wysyłka w 24h.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 pkt lojalnościowych. Możesz je zamienić na kod rabatowy!


299,00 zł

299,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji
Chihiros Doctor Plants Nano

Zahamowanie rozwoju alg oraz stymulacja wzrostu roślin wodnych

 CHIHIROS Doctor zapobiega rozwojowi fitoplanktonu (zielonej wody), uwalnia drobną mgiełkę zjonizowanego powietrza, które szybko rozprzestrzenia się w akwarium, niszcząc w ten sposób zarodniki glonów.
 Wysoka skuteczność działania – zmniejsza ilość glonów w zbiorniku nawet o 95%.

Właściwości suplementacyjne

 Jonizator stymuluje wzrost roślin oraz pobudza ich metabolizm, przyspiesza syntezę enzymów oraz wzmacnia absorpcję witamin, minerałów i mikroelementów obecnych w wodzie, dzięki czemu rośliny rosną szybciej i zdrowiej.

Zwiększenie aktywności metabolicznej

 Duże ilości zjonizowanych pęcherzyków powietrza niszczą zarodniki glonów, a jednocześnie uwalniają tlen niezbędny do życia dla bakterii aerobowych i pozostałych organizmów.
 Stosowanie jonizatora prowadzi do zwiększenia odporności oraz aktywności metabolicznej zwierząt w akwarium, dzięki czemu pobudzony zostaje proces wytwarzania hemocyjaniny odpowiedzialnej za transport tlenu w organizmie.
 Wreszcie, regularne stosowanie jonizatora przyczynia się do stworzenia stabilnego środowiska do życia oraz szybszego oczyszczenia wody w zbiorniku.

Inteligentny algorytm zarządzania

 Dzięki inteligentnemu algorytmowi zarządzania urządzeniem, możliwa jest łatwa kontrola nad intensywnością jonizacji oraz cyklem działania jonizatora – faza początkowa, środkowa i końcowa.
 Optymalnie dobrane algorytmy kontrolne urządzenia pozwalają w łatwy sposób kierować procesem sterylizacji.


Jonizatory/sterylizatory CHIHIROS DOCTOR PLANTS dzielimy na 3 modele w zależności od wielkości akwarium w jakim mają funkcjonować:

 
Numer seryjnyNazwa produktuWłaściwościParametry zbiornika
330-10011MINIHamuje rozwój glonów, wspomaga procesy nitryfikacyjne, stymuluje wzrost roślin, wzbogaca wodę o ważne mikroelementy40l – 120l
330-10012NANOHamuje rozwój glonów, wspomaga procesy nitryfikacyjne, stymuluje wzrost roślin, wzbogaca wodę o ważne mikroelementy120l – 250l
330-10013SUPERHamuje rozwój alg, wspomaga procesy nitryfikacyjne, stymuluje wzrost roślin, wzbogaca wodę o ważne mikroelementy250l – 600l

 Jonizator/sterylizator CHIHIROS DOCTOR MINI – działanie specjalne: hamuje rozwój glonów w akwarium. Przeznaczony jest do pracy w zbiornikach o pojemności do 120 litrów. Produkt należy używać zgodnie z przeznaczeniem.

mini

Tryb pracyOptymalne wymiary akwarium
M145cm x 30cm x 30cm (poniżej 60l)
M260cm x 30cm x 36cm (60l – 90l)
M360cm x 45cm x 45cm (90l – 120l)


 Jonizator/sterylizator CHIHIROS DOCTOR NANO – działanie specjalne: hamuje rozwój glonów w akwarium. Przeznaczony jest do pracy w zbiornikach o pojemności od 120 do 250 litrów. Produkt należy używać zgodnie z przeznaczeniem.

nano

Tryb pracyOptymalne wymiary akwarium
M160cm x 45cm x 45cm (120l – 150l)
M290cm x 45cm x 45cm (150l – 200l)
M3120cm x 45cm x 45cm (200l – 250l) Jonizator/sterylizator CHIHIROS DOCTOR SUPER – działanie specjalne: hamuje rozwój glonów w akwarium. Przeznaczony jest do pracy w zbiornikach o pojemności od 250 do 600 litrów. Produkt należy używać zgodnie z przeznaczeniem.

super

Tryb pracyOptymalne wymiary akwarium
M1150cm x 45cm x 45cm (250l – 300l)
M2180cm x 45cm x 45cm (300l – 400l)
M3200cm x 50cm x 50cm (400l – 600l)

O Jonizatorach CHIHIROS DOCTOR

 CHIHIROS Doctor to seria urządzeń jonizujących o właściwościach sterylizujących będących efektem długoletnich badań i setek eksperymentów. To rewolucyjny produkt, który hamuje wzrost glonów w zbiorniku, stymuluje rozwój roślin wodnych, niszczy czynniki chorobotwórcze i zapewnia rybom
i krewetkom należytą ochronę i zdrowie.

 Urządzenie emituje mgiełkę drobnych, zjonizowanych pęcherzyków, które niszczą zarodniki glonów
i patogenów, przy jednoczesnym braku wpływu na pożyteczną florę bakteryjną i mikroorganizmy obecne w filtrze. Zredukowany rozwój glonów umożliwia roślinom szybszy i zdrowszy rozwój i większą absorpcję składników odżywczych, co w konsekwencji prowadzi do kolejnego ograniczenia wzrostu glonów poprzez ograniczenie pożywki niezbędnej do ich rozwoju.

 Środowisko akwarium przy użyciu CHIHIROS Doctor szybko staje się stabilne, a niedociągnięcia akwarysty „amatora” nie są już tak odczuwalne i nie prowadzą do katastrofy. Dzięki urządzeniom CHIHIROS Doctor nawet początkujący akwaryści mogą w prostszy sposób stworzyć piękne akwarium.

 Dzięki inteligentnemu algorytmowi zarządzania urządzeniem, możliwa jest łatwa kontrola nad intensywnością jonizacji oraz cyklem działania jonizatora.

 W zależności od przeznaczenia urządzenia i wielkości zbiornika, produkty z serii CHIHIROS Doctor występują w 7 różnych modelach. Każdy z modeli posiada 3 tryby pracy, dzięki czemu możliwe jest jeszcze dokładniejsze dostosowanie działania urządzenia do pożądanych rezultatówO produktach Chihiros

Produkty z serii Chihiros to nowoczesna odpwowiedź na potrzeby akwarystów na całym świecie. Najwyższej jakości sprzęt dla wytrawnych miłośników podwodnego świata w rozsądnej cenie. Akcesoria marki Chihiros to odpowiedź na rosnącą popularność takich marek jak ADA czy TWINSTAR w dużo atrakcyjnieszej cenie bez ubytku na jakości.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Chihiros Jonizator Doctor II Plants Super

Chihiros Jonizator Doctor II Plants Super

Zapobiega powstawaniu glonów i stymuluje rozwój roślin.

Napisz opinię