Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Kotnik BabyHome Oxygen JBL

Kotnik dla ryb PREMIUM z pompą napowietrzającą.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

149,99 zł / szt

+14 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Informacje:

  • Większość ryb to kanibale, pożerające swoją i cudzą ikrę, napadające własne potomstwo, obojętnie czy w formie ikry, czy narybku. Świat podwodny oferuje w naturalnym środowisku wiele możliwości schronienia ikrze i młodym rybom. Symulacją naturalnych warunków są kotniki, w których ikra lub narybek (u żyworodnych, np. gupik pawie oczko) przelatują przez kratkę i dzięki temu natychmiast bezpieczne są przed pożarciem przez własnych rodziców. Po złożeniu ikry, matki usuwane są z kotnika, również kratka chroniąca zostaje usunięta, tak że narybek ma dużo miejsca w kotniku.
  • Szczególną cechą tego kotnika jest jego system wentylacyjny i system cyrkulacji wody, które są bardzo ważne dla narybku. W większości kotników brakuje zarówno odpowiedniej cyrkulacji wody, jak i odpowiedniej wentylacji.
  • W rurę wznośną znajdującą się w środkowej części kotnika wtłaczane zostaje powietrze za pomocą pompki napowietrzającej i przemieszczane do góry. W ten sposób woda w rurze tłoczona jest do góry i rozmieszczana równomiernie w kotniku za pomocą okrągłego wypływu wody.

Plik do pobrania:

Instrukcja.pdf

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Kotnik BabyHome Oxygen JBL

Kotnik BabyHome Oxygen JBL