Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Oświetlenie Stainless Steel LED 451 (Regulator Gratis) Chihiros

Oświetlenie do akwarium słodkowodnego/roślinnego, na wysokim metalowym stelażu. Szerokość oświetlenia: 42cm.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

299,00 zł / szt

+29 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oświetlenie LED osadzone na wysokim stelażu przeznaczone do akwariów roślinnych.

Oświetlenie Chihiros Stainless Steel (SS) LED to system oświetlenia LED osadzony na wysokim stelażu ze stali nierdzewnej o identycznych parametrach świetlnych jak oświetlenie Chihiros Crystal LED. Metalowy stelaż tworzy jeszcze bardziej minimalistyczny design. Doskonale nadaje się do akwariów roślinnych. Tworzy idealne warunki światła dla roślin lądowo-wodnych, dla optymalnej stymulacji ich rozwoju w zbiorniku. CHIHIROS Stainless Steel LED współpracuje z manualnym i bezprzewodowym systemem regulacji światła LED.

Dane techniczne:

Wymiary oprawy oświetlenia   szer. x głęb. x wys.: 420 x 68 x 10 (mm)
Wymiary podstawki   szer. x wys.: 110 x 220 (mm)
Pobór mocy  27W
LED  0,5W/sztuka x 54 sztuk
Temperatura barwowa
  około 7000K
Napięcie zasilające  AC 100-240V, 50-60Hz
Strumień świetlny  2600-2700lm
Żywotność diod LED
  ponad 50 000h
Temperatura pracy  od -20°C do 40°C
Max. grubość szyby akwarium  12mm

System oświetlenia LED CHIHIROS przeznaczony do uprawy roślin wodnych i lądowo-wodnych, wykorzystuje białe diody LED o wysokiej luminancji, charakteryzuje się optymalną konfiguracją parametrów oświetlenia oraz bardzo dobrym stopniem rozprowadzania światła.

  • Wysoki poziom luminancji doskonale sprawdza się w przypadku roślin trudnych w uprawie. Specjalna konstrukcja oświetlenia oraz wysoki współczynnik odwzorowania barw (HCRI) na poziomie 88 pozwalają bardzo dobrze oddać barwy oświetlanych krewetek, ryb i roślin, dzięki czemu są one zbliżone do barw naturalnych. Wydajność promieniowania czynnego fotosyntetycznie (PAR) emitowanego przez urządzenia LED CHIHIROS jest całkowicie porównywalna do tego, który emitują wysokiej jakości lampy T5.
  • Jeszcze do niedawna wielu akwarystów było zdania, że stosowanie białego światła LED nie nadaje się do uprawy roślin. Opracowany we współpracy z czołowymi japońskimi producentami lamp LED, system oświetlenia LED CHIHIROS pozwolił przeciwstawić się temu poglądowi, a badania nad wpływem światła na wzrost i rozwój roślin wykazały, że doświetlanie roślin wodnych za pomocą białego światła LED jest bardzo wydajne i przyczynia się do przyspieszenia procesu fotosyntezy. Wiąże się to z wysokim udziałem fal niebieskich w widmie zastosowanych diod LED CHIHIROS, które to fale mają bardzo korzystny wpływ na wzrost roślin, zwłaszcza trawnikowych przy dnie akwarium.
  • Oświetlenie LED CHIHIROS dzięki diodom SMD 0,5W HCRI charakteryzuje się odpowiednim poziomem luminancji i zapewnia wysoki stopień odwzorowania barw. Ponieważ urządzenia wodne oraz systemy oświetleniowe są niezwykle ważnymi częściami wyposażenia akwariów naturalnych, bardzo ważne jest dopasowanie ich wyglądu do otoczenia. System oświetlenia LED CHIHIROS, dzięki swej wyjątkowej konstrukcji i estetycznemu wykonaniu, doskonale sprawdza się jako element wystroju każdego wnętrza.

Oferta marki skierowana jest do miłośników akwarystyki naturalnej i nie nowego już trendu jakim są otwarte akwaria roślinne, czy krewetkaria z dużym naciskiem na estetykę całego zestawu. CHIHIROS oferuje produkty przemyślane, funkcjonalne, eleganckie i prestiżowe, dodatkowo łączy te cechy z przystępną ceną, dzięki czemu coraz więcej akwarystów może sięgać po pięknie wykonane i prestiżowe produkty, które jeszcze rok dwa temu były nieosiągalne ze względu na zaporowe ceny zakupu. CHIHIROS wychodzi naprzeciw i oferuje najwyższe jakościowo produkty w przystępnych cenach.

RATY PayU

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Oświetlenie Stainless Steel LED 451 (Regulator Gratis) Chihiros

Oświetlenie Stainless Steel LED 451 (Regulator Gratis) Chihiros