Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Nawóz ProScape P Macroelements 250ml JBL

JBL ProScape P Macroelements dostarcza wodzie akwariowej fosforu w formie rozpuszczalnych fosfatów.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

26,90 zł / szt

+2 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Informacje:

Fosfor w formie fosforanów odgrywa we wszystkich procesach życiowych decydującą rolę. Fosforany są centralnym składnikiem w procesach metabolizmu energii jak i w tworzeniu informacji genetycznej wszystkich organizmów. Podczas gdy w akwariach gęsto zarybionych fosforany występują często w zbyt dużych ilościach i mogą spowodować rozrost niepożądanych glonów, w akwariach mocno zaroślinionych jest ich niedobór spowodowany przez duże zużycie, przez co ograniczony jest wzrost i rozwój roślin wodnych. Ponieważ woda bieżąca używana do akwarium wykazuje różną zawartość fosforanu, w zależności od jej pochodzenia, poleca się przed nawożeniem za pomocą JBL ProScape P Macroelements sprawdzenie zawartości fosforu w wodzie za pomocą testu JBL PO4 Test Set sensitive.
JBL ProScape P Macroelements dostarcza wodzie akwariowej fosforu w formie rozpuszczalnych fosfatów. Dzięki temu rośliny akwariowe otrzymują dostateczną ilość fosforanów. JBL ProScape P Macroelements dostarcza również wodzie potasu i wapnia.

Skład:

1 ml JBL ProScape P Macroelements zawiera  

 przez dodanie 2 ml na 100 l wody akwariowej

 otrzymamy następujące wartości

5,0 mg fosfatu  0,1 mg/l fosfatu
8,35 mg potasu  0,17 mg/l potasu

JBL ProScape N Macroelements może być stosowany w akwariach, w których znajdują się bezkręgowce. Nawóz ten nie szkodzi krewetkom, rakom i ślimakom.

Jak dozować JBL ProScape P Macroelements?

Normalne dozowanie w akwarium o mocnym oświetleniu (moc oświetlenia >= 1 W / l) wynosi: 2 ml / 100 l wody, w akwariach o lekkim oświetleniu dozowanie wynosi 1 ml / 100 l wody. Należy również zwrócić uwagę na zaopatrzenie w dwutlenek węgla. Poniższa tabela wskazuje polecane wartości do nawożenia, w zależności od sytuacji w akwarium:

Opakowanie zawiera dozownik-pompkę, który może zostać nakręcony na butelkę zamiast nakrętki. Za każdym przyciśnięciem pompka dozuje 2 ml.

Plik do pobrania:

Instrukcja.pdf

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Nawóz ProScape P Macroelements 250ml JBL

Nawóz ProScape P Macroelements 250ml JBL