Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

China moss - Vesicularia sp.

CHINA MOSS W PLASTIKOWYM PUDEŁECZKU

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

19,99 zł / szt

+1 pkt lojalnościowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji 


O HODOWLI:

 

Hodowla została założona w 2011 roku, dzięki Państwa ogromnemu zainteresowaniu mogliśmy systematycznie ją powiększać. Obecnie posiadamy kilkadziesiąt zbiorników o pojemności 100 litrów każdy. Dokładamy wszelkich starań, aby rośliny były zdrowe i w dobrej kondycji, jak się 
z czasem okazuje, nie jest to łatwy kawałek chleba. Dbanie o odpowiednie parametry w tylu zbiornikach pochłania mnóstwo czasu, wody i prądu, dlatego w naszej ofercie nie mamy może najtańszych roślin, ale na pewno są one bardzo dobre jakościowo.

 

Na pierwszym miejscu od zawsze stawiamy na jakość i na Państwa pełną satysfakcję 
z zakupów, odpowiadamy za każdą przesyłkę z roślinami. Jeśli z jakichś powodów (najczęściej przegrzanie) rośliny dotrą w fatalnym stanie, od razu dosyłamy kolejny zestaw roślin. W niektórych przypadkach prosimy jedynie o przesłanie zdjęcia potwierdzającego fatalny stan roślin.

 

Rośliny z hodowli wodnej na tle innych dostępnych form sprzedażowych to niemal 100% pewność, że rośliny przyjmą się w nowych akwariach. Dla przykładu, rośliny IN-VITRO są oczywiście kuszące ze względu na ilość sadzonek i ich cenę, lecz bardzo często nie dostosowują się do warunków wodnych i najzwyczajniej rozpływają się w oczach, oprócz straconych pieniędzy pozostawiają w wodzie bardzo zachwiane parametry ze względu na ich proces gnilny, oczywiście nie jest to reguła a jedynie teza oparta na naszym doświadczeniu.

 

 


China moss - Vesicularia sp.
30 ml (około 2 - 3 g)
Zapakowane bezpiecznie w plastikowe pudełeczko.

OPIS:
Jedna z ciekawszych odmian mchów. Rośnie w górę tworząc "żywe płomienie" w akwarium - stąd nazwa tego mchu. Jego gałązki przypominają świąteczną choinkę, rośnie gęściej
niż popularny Christmas moss. Przy zapewnieniu sporej ilości światła dosyć szybko rośnie. Warto systematycznie przycinać mech, aby się zagęścił i zwiększył swoją objętość.
Mamy duże doświadczenie w pakowaniu roślin i wysyłamy je w każdych warunkach pogodowych. Rośliny pakowane są w woreczki strunowe, w sztywny karton 
i w odpowiednią ilość foli bąbelkowej, a także w styropian w zależności od aktualnych warunków pogodowych. Tak zapakowane rośliny mogą kilka dni podróżować bez uszczerbku na ich kondycji.

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - China moss - Vesicularia sp.

China moss - Vesicularia sp.