Alage Magic stop Aquael Zobacz większe

Alage Magic stop Aquael

Nowe

Uniwersalny przeciwglonowy wkład filtracyjny przeznaczony do wszystkich rodzajów filtrów.

Więcej szczegółów

Ilość 13 szt. na magazynie

Czas Wysyłka w 24h.

Nie ma punktów za ten produkt.


9,99 zł

9,99 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

WWkład ten dzięki unikalnym właściwościom powstrzymuje wzrost zielonych glonów pływających powodujących efefekt tzw. „zielonej wody”.

Algae Magic Stop:

  • przeciwglonowy wkład filtracyjny
  • usuwa zielone glony pływające, przywraca wodzie klarowność
  • okres działania: 6-8 tygodni
  • do wszystkich rodzajów filtrów (wewnętrznych, kaskadowych, kanistrowych)

Cechy produktu:

  • Uniwersalny przeciwglonowy wkład filtracyjny przeznaczony do wszystkich rodzajów filtrów (wewnętrznych, kaskadowych, kanistrowych).
  • AQUAEL MAGIC ALGAE STOP ma postać niewielkiej saszetki z łatwością mieszczącej się w pojemniku dowolnego filtra. Dzięki unikalnym właściwościom powstrzymuje wzrost zielonych glonów pływających powodujących efekt tzw. „zielonej wody”. Usuwa glony z wody przywracając jej klarowność i przejrzystość. Działa na zasadzie sorpcji chemicznej wydajnie absorbując z wody fosforany, azotyny i azotany stanowiące naturalną pożywkę dla glonów. Ich usunięcie bardzo skutecznie zatrzymuje wzrost glonów bez szkody dla ryb, krewetek i roślin wyższych.

Sposób użycia:

  • Przed użyciem wkład należy dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą po czym umieścić we wnętrzu filtra. Jedno opakowanie wkładu przeznaczone jest do akwarium o pojemności do 100 l i działa przez okres 6-8 tygodni. W przypadku większego zbiornika należy użyć większą ilość opakowań lub dokonywać częstszej wymiany wkładów (proporcjonalnie do wielkości akwarium).

UWAGA! Po 6-8 tygodniach wkład wypełnia się wychwyconymi z wody fosforanami i może zacząć uwalniać je z powrotem do wody, dlatego wcześniej należy go usunąć z filtra i zastąpić nowym wkładem AQUAEL MAGIC ALGAE STOP. Skuteczność działania wkładu może być różna w zależności od warunków panujących w akwarium.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Alage Magic stop Aquael

Alage Magic stop Aquael

Uniwersalny przeciwglonowy wkład filtracyjny przeznaczony do wszystkich rodzajów filtrów.

Napisz opinię