Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Florena 50ml Sera

03215

Idealny produkt pielęgnacyjny dla roślin wodnych, które pobierają składniki odżywcze głównie za pomocą liści.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

9,99 zł / szt

Nie ma punktów za ten produkt.


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Produkt pielęgnacyjny w płynie dla pięknych roślin akwariowych.

  Informacje:

  • Podstawowa ochrona.
  • Zawiera minerały i mikroelementy.
  • Odporność na działanie promieni UV.
  • Dla roślin akwariowych.
  • Optymalny wzrost roślin akwariowych wymaga obecności wszystkich składników odżywczych oraz regulatorów wzrostu w odpowiedniej i zbilansowanej ilości.
  • Nawet w przypadku braku tylko jednego ze składników, wzrost zostanie zahamowany. W konsekwencji, pozostałe składniki odżywcze zostaną wykorzystane przez uciążliwe glony.
  • Sera florena jest przyswajana głównie przez liście i zapewnia w szczególności ich bujny i piękny wzrost.


Sera florena to idealny produkt pielęgnacyjny dla roślin wodnych, które pobierają składniki odżywcze głównie za pomocą liści. Rośliny wodne odgrywają w akwariach bardzo ważną rolę, ponieważ usuwają z wody zanieczyszczenia i składniki odżywcze odpowiednie dla glonów. sera florena dostarcza roślinom wodnym wszystkich istotnych minerałów i mikroelementów dla zdrowego i barwnego wzrostu, tak by mogły one spełniać swoją ważną rolę. Zapobiega niedoborom, bez potrzeby obciążania wody nadmierną ilością składników odżywczych. Ponadto, nowa ulepszona formuła zawiera innowacyjne, wyjątkowo stabilne kompleksy żelaza, które pozostają dostępne nawet w przypadku stosowania w ciągu dnia lampy UV-C. Produkt ten nie zawiera azotanu, ani fosforanu. Jest dobrze tolerowany przez wszystkie bezkręgowce. Kombinacja sera florena i sera florenette jest perfekcyjnie zbalansowana i spełnia wszystkie wymogi różnych gatunków roślin wodnych.

Sera

Od ponad 40 lat firma sera zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów najwyższej jakości do akwariów, stawów i terrariów, będąc jednym z najważniejszych producentów w branży zoologicznej na świecie.


Pliki di pobrania:

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Florena 50ml Sera

Florena 50ml Sera