Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

AquaDur Malawi/Tanganijka JBL

249036

Uzdatniacz wody dla ryb Malawi/Tanganika. 

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

51,80 zł / szt

+5 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

JBL Aquadur Malawi/Tanganjika czyni zarówno z wody bieżącej, jak i z wody osmotycznej idealną wodę do właściwej gatunkowi hodowli wschodnioafrykańskich pielęgnicowatych i im towarzyszącej fauny.

Informacje:

  • Wschodnioafrykańskie Jeziora Wielkich Rowów, do których należą jezioro Malawi i Tanganika odróżniają się składem chemicznym wody znacząco od wody bieżącej w Europie Środkowej.
  • Charakterystyczna jest wartość twardości węglanowej tych jezior, która leży ponad wartością twardości całkowitej oraz zasadowość wody, z towarzyszącą jej wartością pH ok. 8,5 oraz waższą.
  • Takie zbiorniki wodne występują również w innych częściach świata, np. w jeziorze Malili na wyspie Celebes (Sulawesi).
  • Hodując ryby pochodzące z jezior Malawi lub Tanganika należy dostosować właściwości używanej wody bieżącej pod względem twardości węglanowej i wartości pH do warunków naturalnych.
  • Należy przestrzegać różnic występujących w poszczególnych jeziorach.

  • JBL Aquadur Malawi/Tanganjika czyni zarówno z wody bieżącej, jak i z wody osmotycznej idealną wodę do właściwej gatunkowi hodowli wschodnioafrykańskich pielęgnicowatych (Cichlidae) i im towarzyszącej fauny (karpiecowate, sumy, bezkręgowce).
  • Ustawiona i wybuforowana zostaje wartość pH poprzez zwiększenie wartości twardości węglanowej w odpowiednio zasadowym przedziale.
  • Wspomaga to zdrowie ryb, naturalne ubarwienie oraz zdolność i gotowość rozrodu. Ilość wylęgów u bardzo wrażliwych gatunków znacznie się poprawia .


Zastosowanie:

  • Załączona miarka podwyższa twardość węglanową stu litrów wody, w nastęujący sposób: 1 płaska miarka (ok. 20 g): ok. 3,2 °dKH (twardość węglanowa w skali niemieckiej d).

Plik do pobrania:

Instrukcja.pdf

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - AquaDur Malawi/Tanganijka JBL

AquaDur Malawi/Tanganijka JBL