Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Alage Magic stop Aquael

114531

Uniwersalny przeciwglonowy wkład filtracyjny przeznaczony do wszystkich rodzajów filtrów.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

11,90 zł / szt

+1 pkt lojalnościowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

WWkład ten dzięki unikalnym właściwościom powstrzymuje wzrost zielonych glonów pływających powodujących efefekt tzw. „zielonej wody”.

Algae Magic Stop:

  • przeciwglonowy wkład filtracyjny
  • usuwa zielone glony pływające, przywraca wodzie klarowność
  • okres działania: 6-8 tygodni
  • do wszystkich rodzajów filtrów (wewnętrznych, kaskadowych, kanistrowych)

Cechy produktu:

  • Uniwersalny przeciwglonowy wkład filtracyjny przeznaczony do wszystkich rodzajów filtrów (wewnętrznych, kaskadowych, kanistrowych).
  • AQUAEL MAGIC ALGAE STOP ma postać niewielkiej saszetki z łatwością mieszczącej się w pojemniku dowolnego filtra. Dzięki unikalnym właściwościom powstrzymuje wzrost zielonych glonów pływających powodujących efekt tzw. „zielonej wody”. Usuwa glony z wody przywracając jej klarowność i przejrzystość. Działa na zasadzie sorpcji chemicznej wydajnie absorbując z wody fosforany, azotyny i azotany stanowiące naturalną pożywkę dla glonów. Ich usunięcie bardzo skutecznie zatrzymuje wzrost glonów bez szkody dla ryb, krewetek i roślin wyższych.

Sposób użycia:

  • Przed użyciem wkład należy dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą po czym umieścić we wnętrzu filtra. Jedno opakowanie wkładu przeznaczone jest do akwarium o pojemności do 100 l i działa przez okres 6-8 tygodni. W przypadku większego zbiornika należy użyć większą ilość opakowań lub dokonywać częstszej wymiany wkładów (proporcjonalnie do wielkości akwarium).

UWAGA! Po 6-8 tygodniach wkład wypełnia się wychwyconymi z wody fosforanami i może zacząć uwalniać je z powrotem do wody, dlatego wcześniej należy go usunąć z filtra i zastąpić nowym wkładem AQUAEL MAGIC ALGAE STOP. Skuteczność działania wkładu może być różna w zależności od warunków panujących w akwarium.

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Alage Magic stop Aquael

Alage Magic stop Aquael