Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Kordon pH Decrease [118ml]

Kordon pH Decrease [118ml]

Preparat do obniżania pH.

Więcej szczegółów

24h

4 szt. na magazynie

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

10,50 zł / szt

-30%

15,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 15,00 zł

+1 pkt lojalnościowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji
Stosowanie preparatu Kordon pH Increase podwyższa poziom pH wody do pożądanej wartości zaś stosowanie preparatu Kordon pH Decrease pozwala go obniżyć, co w szybki i skuteczny sposób pomaga akwarystom sterować odczynem pH wody w akwariach.

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów i przeprowadzenia pełnej kontroli wartości pH wody, zaleca się bezpośrednio po użyciu środków pH Increase lub pH Decrease zastosowanie stabilizatorów odczynu pH, czyli Kordon pH 7.0, pH 7.5 lub pH 8.2 w celu utrzymania pH na odpowiednim poziomie.

Szukasz szybkiego i łatwego sposobu na uzyskanie takiego poziomu pH, który sprawi, że twoje ryby będą zdrowo się rozwijać?

Jest na to doskonały sposób!


Preparat do podwyższania odczynu pH

 Błyskawicznie zmienia poziom pH;
 nadaje się zarówno do zbiorników z wodą słoną jak i słodką;
 doskonale działa ze stabilizatorami pH firmy Kordon;
 wyprodukowany w U.S.A.


Wskazówki do użycia

 Wstrząśnij przed każdym użyciem
 Sprawdź poziom pH za pomocą precyzyjnego testu Kordon i dodaj pH DECREASE w celu obniżenia pH do wymaganego poziomu. Dodaj 4 krople na każde 3,8L wody, lub 1ml na każde 20l wody.
 Odczekaj 15 minut i sprawdź poziom pH za pomocą testu. Dodaj kolejną dawkę, jeżeli nie osiągnąłeś odpowiedniego pH.
 Kontynuuj dozowanie do momentu uzyskania odpowiedniego pH
 Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, nie zamrażać.


Niektóre ryby są bardzo wrażliwe na zmiany pH, w akwariach z rybami w środku zaleca się zmianę pH nie więcej niż 0,2pH na dobę.

Wartość pH w akwariach się stale zmienia z powodu biologicznej i chemicznej aktywności. Często pH nowych akwariów jest wysokie (powyżej 7,0 - alkaliczne), a w akwariach starszych zaczyna spadać (poniżej 7,0 - kwaśne) wraz z dojrzewaniem akwarium.

UWAGA: Preparat przeznaczony do akwarium, nie do spożycia przez ludzi. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą. W przypadku połknięcia udać się do lekarza.Firma Kordon zaopatruje akwarystów oraz posiadaczy stawów hodowlanych w potrzebne im produkty już od lat sześćdziesiątych XX wieku. Stawia na rozwój odpowiednich produktów oraz opracowanie niezbędnej dokumentacji, która pozwoli je optymalnie wykorzystywać. Wszystkie produkty firmy Kordon stosowane w akwarystyce są poparte wnikliwymi badaniami naukowymi, a także są dokładnie testowane jeszcze przed wypuszczeniem na rynek. Kontrola jakości produktów sprawowana jest nie tylko na etapie produkcji, ale również na etapie dystrybucji.


RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Kordon pH Decrease [118ml]

Kordon pH Decrease [118ml]