Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

JBL TEST PH 3.0 - 10.0

KOMPLETNY TEST DO WODY NA PH 3.0 - 10.0 FIRMY JBL

Więcej szczegółów

24h

2 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

29,20 zł / szt

+2 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji
JBL TEST PH 3.0 - 10.0
Kompletny test do wody badający poziom pH.

Cechy testu JBL:
Test pH Set 3,0-10 jest prostym w użyciu, szybkim testem do orientacyjnej kontroli wartości pH w wodzie słodkiej i morskiej, w szerokim przedziale od 3,0-10.

Dlaczego należy badać poziom pH?
Utrzymanie określonej wartości pH na możliwie stałym poziomie ma ogromne znaczenie dla samopoczucia i zdrowia ryb i bezkręgowców, jak i dla wzrostu i rozwoju roślin akwariowych. Wiele substancji rozpuszczonych w wodzie jest zależna od wartości pH. Należy więc unikać wahań wartości pH w wodzie aby nie zaszkodzić zdrowiu ryb
i rozwojowi roślin. Optymalna wartość pH potrzebna do hodowli większości gatunków słodkowodnych ryb akwariowych leży w neutralnym obszarze około 7. W akwarium z wodą morską wartość pH powinna leżeć w przedziale między 7,9 – 8,5. W stawku ogrodowym idealny przedział dla wartości pH to 7 - 8,5. Do szczególnie dokładnego pomiaru wartości pH w akwariach słodkowodnych, w przedziale od 6 - 7,6 (szczególnie jednak do kontroli natleniania wody akwariowj dwutlenkiem węgla – nawożenie CO2) służy test firmy JBL pH Test Set 6,0 – 7,6.


 

Oferowane przez nasz sklep akwarystyczny testy przeznaczone są na polski rynek, zawierają polską instrukcję, są świeże i dobrej jakości.

  

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - JBL TEST PH 3.0 - 10.0

JBL TEST PH 3.0 - 10.0