Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

H.E.L.P. Advanced Soil Plants 8l

Profesjonalne podłoże do zbiorników roślinnych, wyprodukowane z wyłącznie naturalnych składników. Pojemność: 8l, do aranżacji akwarium o wymiarach dna 30x60cm.

Więcej szczegółów

24h

2 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

153,70 zł / szt

+15 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Z przyjemnością informujemy, że firma AQUAEL uzyskała status wyłącznego dystrybutora na Polskę profesjonalnych aktywnych podłoży akwariowych H.E.L.P. ADVANCED SOIL japońskiej firmy AquaCenteR.

Jakość i doświadczenie:
 • Podłoża akwariowe H.E.L.P. ADVANCED SOIL są doskonale znane i przetestowane przez doświadczonych akwarystów
  z Japonii i wielu innych krajów świata. Ich receptura powstała na bazie wieloletnich badań i doskonałej znajomości potrzeb organizmów pielęgnowanych w akwariach.

Sprawdzona receptura:

 • Unikalna receptura sprawia, że podłoża akwariowe H.E.L.P. ADVANCED SOIL – zastosowane zamiast tradycyjnego piasku czy żwiru – umożliwiają szybkie dojrzewanie zbiornika, stabilizację panujących w nim warunków wodnych na idealnym poziomie oraz doskonały rozwój i wzrost roślin i krewetek akwariowych.

 Idealna struktura:

 • Struktura podłoży powoduje, że powoli uwalniają zawarte w nich bogactwo składników, dzięki czemu nie wymagają wymieniania i skutecznie działają przez długi czas.

Podłoże akwariowe dla roślin H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANTS to profesjonalne podłoże do zbiorników roślinnych, w tym tak popularnych obecnie akwariów naturalnych. Ma postać czarnych granulek o średnicy od 1 do 4 mm wyprodukowanych wyłącznie z naturalnych, organicznych składników.

Jak działa?

 • Korekta parametrów wody – podłoże aktywnie wpływa na parametry wody akwariowej, dostosowując je do potrzeb roślin wodnych. Pozwala na łatwe utrzymanie twardości węglanowej na poziomie do 3ºd oraz odczynu pH w granicach 5,5–6,5.
 • Składniki odżywcze – podłoże zawiera bardzo duże ilości stopniowo uwalnianych składników odżywczych zapewniających doskonały wzrost nawet wymagającym gatunkom roślin wodnych czerpiących związki mineralne
  z podłoża.
 • Filtracja biologiczna – porowata struktura podłoża czyni je doskonałym siedliskiem dla pożytecznych bakterii filtracyjnych eliminujących z wody związki azotowe i poprawiających jej jakość.
 • Walory dekoracyjne – ciemny kolor podłoża pozwala na uzyskanie dekoracyjnego wyglądu zbiornika – na tle podłoża soczyście zielone lub intensywnie czerwone liście i pędy roślin są doskonale widoczne i sprawiają wyjątkowo efektowne wrażenie.

Dlaczego warto stosować podłoża ADVANCED SOIL?

 • Stabilizują parametry wody.
 • Wspomagają wzrost roślin, dostarczając ich korzeniom wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
 • intensyfikują filtrację biologiczną w akwarium, stanowiąc idealny substrat do osiedlania się pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych.
 • Mają wyjątkowe walory dekoracyjne, na ich ciemnym naturalnym tle krewetki i rośliny prezentują się nad wyraz efektownie i są doskonale widoczne.
 • Są wydajne i trwałe, stopniowo uwalniają składniki odżywcze i nie wymagają wymieniania i działają przez długi czas.

Dostępne pojemności:

3 litry: dla akwarium o pojemności do 30 litrów.

8 litrów: dla akwariów o powierzchni dna 30x60cm.

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - H.E.L.P. Advanced Soil Plants 8l

H.E.L.P. Advanced Soil Plants 8l