Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Promocje

Vipan 20l Sera

Sera Vipan to uniwersalny pokarm podstawowy w postaci starannie wyprodukowanych płatków.

Więcej szczegółów

2-7 dni

Nowe

299,99 zł / szt.

+29 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pokarm podstawowy dla wszystkich ryb ozdobnych

Informacje:

  • Sera Vipan to uniwersalny pokarm podstawowy w postaci starannie wyprodukowanych płatków przeznaczony zwłaszcza dla ryb żerujących przy powierzchni.
  • Starannie dobrane składniki o działaniu prebiotycznym poprawiają zdrowie i żywotność.
  • Smakowite płatki długo zachowują swój kształt i unoszą się na powierzchni dlatego mogą zostać zjedzone w całości i nie zanieczyszczają wody.
  • Zbilansowany, pełnowartościowy skład zapewnia odżywianie bliskie naturze i wspiera zdrowy rozwój, wspaniały wygląd i naturalne zachowania.
  • Dostępny w normalnych i dużych płatkach.
  • Pojemność: 20l (4kg).

Kształt i stabilność
W zależności od gatunków ryb, pokarm różni się również ze względu na swe właściwości do utrzymywania się na powierzchni wody, opadania na dno czy pęcznienia. Tak jak w naturze, pokarm dostaje się do właściwej warstwy wody, gdzie jest zjadany przez ryby. Jednocześnie przez cały czas zachowuje swój idealny kształt, pozostając atrakcyjnym dla ryb. Zatem nawet w przypadku podania zbyt dużej ilości pokarmu, unikniesz zanieczyszczenia wody. Oczywiście, każdy gatunek ma swój ulubiony rozmiar i kształt pokarmu - my wybraliśmy to co najlepsze w naturze.

Sera

Od ponad 40 lat firma sera zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów najwyższej jakości do akwariów, stawów i terrariów, będąc jednym z najważniejszych producentów w branży zoologicznej na świecie.

RATY PayU

Produkty powiązane

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Vipan 20l Sera

Vipan 20l Sera