Obniżka! Pokarm roślinny Flora 100ml Sera Zobacz większe

Pokarm roślinny Flora 100ml Sera

Nowe

Pokarm roślinny w postaci pływających płatków.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


8,64 zł

-20%

10,80 zł

8,64 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pokarm roślinny w postaci pływających płatków.

Informacje:

  • Sera Flora to pokarm roślinny w postaci starannie wyprodukowanych płatków, głównie dla roślinożernych ryb żerujących przy powierzchni.
  • Wybrane składniki bogate w substancje balastowe, w tym wysoka zawartość spiruliny, wspierają zdrowe trawienie i żywotność.
  • Dzięki zbilansowanemu i łatwostrawnemu składowi pokarm jest również zalecany dla osłabionych ryb w okresie rekonwalescencji, na przykład po przebyciu chorób przewodu pokarmowego.
  • Płatki długo zachowują swój kształt i unoszą się na powierzchni wody i dlatego są zjadane w całości, nie zanieczyszczając wody.
Kształt i stabilność
W zależności od gatunków ryb, pokarm różni się również ze względu na swe właściwości do utrzymywania się na powierzchni wody, opadania na dno czy pęcznienia. Tak jak w naturze, pokarm dostaje się do właściwej warstwy wody, gdzie jest zjadany przez ryby. Jednocześnie przez cały czas zachowuje swój idealny kształt, pozostając atrakcyjnym dla ryb. Zatem nawet w przypadku podania zbyt dużej ilości pokarmu, unikniesz zanieczyszczenia wody. Oczywiście, każdy gatunek ma swój ulubiony rozmiar i kształt pokarmu - my wybraliśmy to co najlepsze w naturze.

Sera

Od ponad 40 lat firma sera zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów najwyższej jakości do akwariów, stawów i terrariów, będąc jednym z najważniejszych producentów w branży zoologicznej na świecie.

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Pokarm roślinny Flora 100ml Sera

Pokarm roślinny Flora 100ml Sera

Pokarm roślinny w postaci pływających płatków.

Napisz opinię