Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Pokarm Goldy 1000ml Sera

Pokarm w płatkach dla mniejszych złotych rybek i innych ryb zimnolubnych.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

46,50 zł / szt

+4 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pokarmy dla złotych rybek są starannie przetworzone, aby zapewnić złotym rybkom maksymalne przyswajanie składników, łatwe trawienie i mniejsze zanieczyszczenie wody.

Informacje:

Złote rybki muszą być karmione zróżnicowanym pokarmem zgodnie z ich naturalnymi wymaganiami, aby miały żywe kolory i były pełne energii. Ich żołądek jest jak jelito. Dlatego ryby te jedzą często, małe ilości pokarmu. Z powodu ich aktywności ryby te potrzebują mniej białka, a więcej łatwostrawnych węglowodanów. W przeciwieństwie do ryb tropikalnych, złote rybki nie mogą wykorzystywać nadmiaru białka. Za wysoki poziom białka prowadzi do utuczenia i dramatycznego wzrostu zanieczyszczenia wody. W przypadku nieprawidłowego karmienia, niezgodnego z naturalnymi wymaganiami, wspaniałe kolory wyblakną.

Sera Goldy to:
 • pokarm w płatkach dla mniejszych złotych rybek i innych ryb zimnolubnych,
 • pokarm podstawowy w postaci starannie wyprodukowanych płatków dla mniejszych złotych rybek (w tym delikatnych odmian ozdobnych) oraz innych wybrednych ryb zimnolubnych,
 • pokarm atrakcyjny, łatwostrawny, wspierający wzrost, odporność na choroby oraz żywotność tych pięknych ryb dzięki specjalnie dobranym składnikom pochodzenia roślinnego i zwierzęcego – takim jak kiełż (4%) bogaty w pierwiastki śladowe i karotenoidy,
 • pokarm zjadany w całości i nie zanieczyszczający wody, gdyż pływające płatki długo zachowują swój kształt.

Sera

Od ponad 40 lat firma sera zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów najwyższej jakości do akwariów, stawów i terrariów, będąc jednym z najważniejszych producentów w branży zoologicznej na świecie.

Plik do pobrania

Poradnik.pdf

RATY PayU

Produkty powiązane

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Opinie

  Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

  Napisz opinię - Pokarm Goldy 1000ml Sera

  Pokarm Goldy 1000ml Sera