Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Japońskie podłoże dla krewetek ADVANCED SOIL SHRIMP 3 L Aquael

Advanced Soil Shrimp 3 l Aquael

243874

Specjalistyczne podłoże przeznaczone do krewetkariów. Ma postać regularnego, czarnego żwirku o średnicy ziaren ok. 2,5 mm. Pojemność: 3l, dla awariów o wymiarach dna 30x30cm.

Więcej szczegółów

24h

13 szt. na magazynie

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

64,31 zł / szt

-8%

69,90 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 59,79 zł

+6 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Z przyjemnością informujemy, że firma AQUAEL uzyskała status wyłącznego dystrybutora na Polskę profesjonalnych aktywnych podłoży akwariowych H.E.L.P. ADVANCED SOIL japońskiej firmy AquaCenteR.

Podłoża Advanced Soil cechują:

Jakość i doświadczenie:
 • Podłoża akwariowe H.E.L.P. ADVANCED SOIL są doskonale znane i przetestowane przez doświadczonych akwarystów z Japonii i wielu innych krajów świata. Ich receptura powstała na bazie wieloletnich badań i doskonałej znajomości potrzeb organizmów pielęgnowanych w akwariach.

Sprawdzona receptura:

 • Unikalna receptura sprawia, że podłoża akwariowe H.E.L.P. ADVANCED SOIL – zastosowane zamiast tradycyjnego piasku czy żwiru – umożliwiają szybkie dojrzewanie zbiornika, stabilizację panujących w nim warunków wodnych na idealnym poziomie oraz doskonały rozwój i wzrost roślin i krewetek akwariowych.

 Idealna struktura:

 • Struktura podłoży powoduje, że powoli uwalniają zawarte w nich bogactwo składników, dzięki czemu nie wymagają wymieniania i skutecznie działają przez długi czas.

H.E.L.P. ADVANCED SOIL SHRIMP to specjalistyczne podłoże przeznaczone do krewetkariów. Ma postać regularnego, czarnego żwirku o średnicy ziaren ok. 2,5 mm. Składa się wyłącznie z naturalnych, starannie dobranych komponentów, które wpływają na wartość parametrów wody akwariowej, kształtując ją na optymalnym dla krewetek poziomie.

Jak działają?

 • Korekta parametrów wody –zastosowanie H.E.L.P. ADVANCED SOIL SHRIMP pozwala na utrzymanie w akwarium twardości węglanowej na poziomie do 3°d oraz odczynu pH w granicach 5,5–6,5. Warunki takie umożliwiają bezproblemową pielęgnację i rozmnażanie najczęściej spotykanych w handlu krewetek karłowatych z gatunku Caridina cf. cantonensis, w tym nawet wymagających, wysoko wyselekcjonowanych odmian klasy „Taiwan” (np. Panda, King Kong, Red Wine), a także większości innych krewetek słodkowodnych z rodzajów Caridina i Neocaridina.
 • Naturalne kwasy humusowe – podłoże uwalnia do wody duże ilości kwasów humusowych wpływających bardzo korzystnie na procesy rozrodcze tych skorupiaków (zwiększają chęć do rozrodu, ułatwiają dojrzewanie jaj oraz wykluwanie się i wychów młodych krewetek). Co więcej, podłoże korzystnie wpływa na wzrost roślin akwariowych stanowiących nieodzowny komponent środowiska naturalnego krewetek oraz stanowi idealne środowisko życia dla pożytecznych bakterii filtracyjnych.
 • Gwarancja bezpieczeństwa – ciemny, przyjemny dla oka kolor podłoża zmniejsza płochliwość skorupiaków, zwiększa ich poczucie bezpieczeństwa, poprawia samopoczucie oraz pozwala na swobodne rozkoszowanie się widokiem ich pięknych, soczystych barw.
  Podłoże jest dostępne w poręcznym 3–litrowym worku idealnym do aranżacji standardowego krewetkarium.
  H.E.L.P. ADVANCED
  SOIL SHRIMP
  WOREK 3 L
  Rekomendowane do zbiornika
  o wymiarach dna
  30x30
  Masa [kg]2,5
  Indeks243872
  EAN4560191492351
Dlaczego warto stosować podłoża ADVANCED SOIL?

 • Stabilizują parametry wody.
 • Pozwala na utrzymanie odczynu pH w granicach 5,5–6,5.
 • Wspomagają wzrost roślin, dostarczając ich korzeniom wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
 • intensyfikują filtrację biologiczną w akwarium, stanowiąc idealny substrat do osiedlania się pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych.
 • Mają wyjątkowe walory dekoracyjne, na ich ciemnym naturalnym tle krewetki i rośliny prezentują się nad wyraz efektownie i są doskonale widoczne.
 • Są wydajne i trwałe, stopniowo uwalniają składniki odżywcze i nie wymagają wymieniania i działają przez długi czas.

Dostępne pojemności:

3 litry: dla akwarium o wymiarach dna 30x30cm.

Filmy:

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Advanced Soil Shrimp 3 l Aquael

Advanced Soil Shrimp 3 l Aquael