Piasek kwarcowy 0,1-0,3 mm Aquael Zobacz większe

Biały piasek kwarcowy 0,1-0,3 mm, 2 kg Aquael

Nowe

Piasek polecany do akwariów z rybami płochliwymi, delikatny piasek nie powoduje uszkodzeń ich skóry. Wielkość: 0,1-0,3 mm, pojemność: 2 kg.

Więcej szczegółów

Ilość 17 szt. na magazynie

Czas Wysyłka w 24h.

Nie ma punktów za ten produkt.


5,99 zł

5,99 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Piasek idealny dla ryb płochliwych, żyjących w okolicy dna.

AQUAEL wprowadza do swojej oferty szeroką linię naturalnych podłoży do akwariów.

Piasek kwarcowy:

  • 0,1-0,3 mm– polecany do akwariów z rybami płochliwymi, – polecany do akwariów z rybami żyjącymi w okolicy dna (delikatny piasek nie powoduje uszkodzeń ich skóry);
  • Podłoża te nie wpływają na parametry wody akwariowej.
  • Są oferowane w poręcznych, trwałych  workach foliowych zawierających po 2 kg produktu.
  • Przed użyciem podłoże wystarczy wypłukać pod bieżącą wodą w celu usunięcia z niego ewentualnych zawiesin.

O firmie:

Od 30 lat AQUAEL produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium słodkowodnego oraz stawu ogrodowego. W ofercie firmy znajduje się również wiele produktów skierowanych do miłośników akwarystyki morskiej i oferta ta jest systematycznie poszerzana.
Do najważniejszych grup produktowych należą filtry akwariowe, grzałki, pokrywy oświetleniowe, kompletne zestawy akwariowe oraz napowietrzacze. Szczególnie duży nacisk kładziony jest na wdrażanie innowacji i niespotykanych dotąd rozwiązań technologicznych.
Najnowszym osiągnięciem firmy AQUAEL jest nowy, duży zestaw do akwarystyki morskiej REEF MASTER XL.


AQUAEL od lat przyczynia się do propagowania i rozwoju polskiej akwarystyki organizując i sponsorując bardzo wiele wydarzeń akwarystycznych. Firma wspiera liczne wystawy akwarystyczne, spotkania miłośników akwarystyki, konkursy, zloty, itp. wspólnie z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami akwarystycznymi. Wspiera również publiczne placówki takie jak ogrody zoologiczne.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się akcja „Akwarium Za Jeden Uśmiech” prowadzona od 2012. Do pierwszej edycji konkursu zgłosiło się 98 szkół, domów dziecka, przedszkoli i innych placówek edukacyjno-wychowawczych i nadesłano ponad 5 tys. prac dzieci.

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Biały piasek kwarcowy 0,1-0,3 mm, 2 kg Aquael

Biały piasek kwarcowy 0,1-0,3 mm, 2 kg Aquael

Piasek polecany do akwariów z rybami płochliwymi, delikatny piasek nie powoduje uszkodzeń ich skóry. Wielkość: 0,1-0,3 mm, pojemność: 2 kg.

Napisz opinię