Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Mosura Bio Plus [30g]

Preparat bakteryjny wspomagający podłoże oraz pokarm dla maluszków, w formie proszku; w opakowaniu o masie netto 30 g.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

51,00 zł / szt

+5 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


MOSURA BIO PLUS 30 g
Preparat bakteryjny wspomagający podłoże oraz pokarm dla maluszków, w formie proszku.


Mosura Bio Plus to opracowana naukowo mieszanka naturalnych bakterii przeznaczona do uzyskiwania i utrzymania większej czystości w zbiornikach z krewetkami. Poprawia jakość wody, czego wymagają bardzo wrażliwe gatunki krewetek, takie jak Crystal Red czy Red Bee, poprzez rozkładanie i pochłanianie rozpuszczonych w wodzie produktów przemiany materii i zanieczyszczeń. Umożliwia też rozkład odchodów i powoduje, że zanieczyszczenia opadają na spód warstwy żwiru, w ten sposób pomagając zachować zdrowe podłoże i opóźniać występowanie Syndromu Starego Zbiornika. Ogranicza śmiertelność spowodowaną przez nagromadzenie zanieczyszczeń i toksyczne stężenia amoniaku, pomaga też kontrolować zakwity bakterii patogennych poprzez konkurencyjne ich wypieranie.

Mosura Bio Plus zawiera pierwiastki śladowe, które są niezbędne dla rozwoju bakterii; pierwiastki te są również potrzebne młodym i dorosłym krewetkom. Zapewnia również źródło pokarmu dla świeżo wyklutych krewetek dzięki odżywczemu biofilmowi w zbiorniku, na którym odżywiają się młode krewetki. Jest również zastępczym źródłem pokarmu dla młodych i dorosłych krewetek i pomaga obniżać wskaźnik śmiertelności wśród świeżo wyklutych krewetek, poprawia też wskaźnik przeżywalności dorosłych. Tworzy zrównoważone środowisko mikrobiologiczne, które ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia krewetek, a także innej fauny i flory w zbiorniku.

Produkt ten może być stosowany do utrzymania zdrowego poziomu aktywności, odnowienia starego, podupadłego zbiornika bez konieczności przeprowadzenia restartu, a także do przyśpieszenia cyklu w zbiorniku. Stosuj Mosura Bio Plus, kiedy masz znaczny wzrost populacji, to zapewni każdej z twoich młodych krewetek pokarm w postaci mikroorganizmów, który poprawią przeżywalność i wzrost.Wskazówki dotyczące stosowania

Podczas stosowania Mosura Bio Plus doradzamy podnieść poziom tlenu, krewetki i tak lubią środowisko bogate w tlen. Zalecamy przechowywać produkt w chłodnym miejscu, zarówno przed otwarciem, jak i po nim. Podczas stosowania Mosura Bioplus ogranicz karmienie, ponieważ krewetki wykorzystują go jako źródło pokarmu.
 

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Mosura Bio Plus [30g]

Mosura Bio Plus [30g]