Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Wyprzedaż! Pokarm Goldy Color Spirulina 100ml Sera

Pokarm Goldy Color Spirulina 100ml Sera

Pokarm wybarwiający dla złotych rybek i innych ryb zimnolubnych.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

7,60 zł / szt

Nie ma punktów za ten produkt.


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pokarmy dla złotych rybek są starannie przetworzone, aby zapewnić złotym rybkom maksymalne przyswajanie składników, łatwe trawienie i mniejsze zanieczyszczenie wody.

Informacje:

Złote rybki muszą być karmione zróżnicowanym pokarmem zgodnie z ich naturalnymi wymaganiami, aby miały żywe kolory i były pełne energii. Ich żołądek jest jak jelito. Dlatego ryby te jedzą często, małe ilości pokarmu. Z powodu ich aktywności ryby te potrzebują mniej białka, a więcej łatwostrawnych węglowodanów. W przeciwieństwie do ryb tropikalnych, złote rybki nie mogą wykorzystywać nadmiaru białka. Za wysoki poziom białka prowadzi do utuczenia i dramatycznego wzrostu zanieczyszczenia wody. W przypadku nieprawidłowego karmienia, niezgodnego z naturalnymi wymaganiami, wspaniałe kolory wyblakną.

Goldy Gran to:

 • pokarm wybarwiający w postaci starannie wyprodukowanego granulatu dla większych złotych rybek, wymagających odmian ozdobnych i innych wrażliwych ryb zimnolubnych,
 • zbilansowana i łatwostrawna kompozycja składników ze spiruliną (10%) bezpośrednio wspierająca naturalne wybarwienie tych wspaniałych zwierząt. Kolory stają się mocniejsze, czystsze i wyraźnie odznaczają się od siebie, 
 • pokarm wspierający zdrowy rozwój i odporność na choroby,
 • pływający granulat długo zachowujący swój kształt i nie zanieczyszczający wody.

Sera

Od ponad 40 lat firma sera zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów najwyższej jakości do akwariów, stawów i terrariów, będąc jednym z najważniejszych producentów w branży zoologicznej na świecie.

Plik do pobrania

RATY PayU

Produkty powiązane

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Opinie

  Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

  Napisz opinię - Pokarm Goldy Color Spirulina 100ml Sera

  Pokarm Goldy Color Spirulina 100ml Sera