Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Promocje

Air 275 R plus Sera

08814

Pompka do małych i średnich akwariów – elektroniczna regulacja. 275 l/h, 4 W, AC 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, TÜV, GS, CE.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

112,90 zł / szt

+11 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Informacje:

  • 2 niezależne systemy membranowe. Do zaopatrywania w powietrze i dekoracji akwarium, dla ochrony stawów ogrodowych przed upałem i mrozem (np. sera  internal filters L).
  • Sera udoskonaliła swoje popularne pompki do akwariów i stawów ogrodowych. Trzy modele z serii "air plus" są mniejsze i mocniejsze od swych poprzedniczek. Ponadto, zużywają do 33% mniej energii.
  • Trzy modele pompek z linii "air plus" są nie tylko bardziej atrakcyjne wizualnie, ale są również bardziej zaawansowane technicznie. Ich wewnętrzna konstrukcja została zaprojektowana tak, aby były bardziej wydajne. W przypadku pompek do akwariów i stawów air 275 R plus i air 550 R plus, zredukowano liczbę watów (4 W zamiast 6 W i 8 W zamiast 12 W), dzięki czemu zaoszczędzisz ok. 33% energii w porównaniu z poprzednimi modelami. Polepszenie materiału, z którego wykonana jest membrana umożliwia wyższe ciśnienie powietrza, szuflada na włókninę filtrującą ułatwia dostęp.
  • Ekstra: Do pompek dołączono gratis zawór zwrotny. Ponadto zestaw zawiera, w zależności od wielkości pompki, kilka trójników typu Y do podłączenia lub rozdzielenia poszczególnych złączek powietrza - w ten sposób możliwe jest również podłączenie napędzanych powietrzem dekoracji.  

Dane techniczne:

l/h
(odpowiada ok. l/min)
Pobór mocy:Wytworzone ciśnienie:Złączki:Zalecane akcesoria

min. 275
(ok. 4,5 l/min)
4 Wat≥0,014 mPa
(≥140 mbar)
2sera air set "M"

Sera

Od ponad 40 lat firma sera zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów najwyższej jakości do akwariów, stawów i terrariów, będąc jednym z najważniejszych producentów w branży zoologicznej na świecie.

Plik do pobrania:

Instrukcja.pdf

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Air 275 R plus Sera

Air 275 R plus Sera