Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

BioTrace 6 ampułek PRODIBIO

PRO131

Dostarcza bakteriom zawartym w BioDigest mikroelementy niezbędne do optymalnego oczyszczania wody słodkiej oraz poprawiania jej jakości.

Więcej szczegółów

2-7 dni

Nowe

41,70 zł / szt

+4 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BioTrace - dostarcza bakteriom zawartym w BioDigest mikroelementy niezbędne do optymalnego oczyszczania wody słodkiej oraz poprawiania jej jakości.

Opis:

  • Biotrace zawiera wszystkie mikroelementy niezbędne dla organizmów w akwarium: aminokwasy, enzymy, naturalne witaminy, (włącznie z ryboflawiną) oraz naturalny surfaktant (substancja powierzchniowo czynna pochodzenia roślinnego), który umożliwia lepsze wchłanianie składników odżywczych przez membrany komórkowe).
  • Produkt zapewnia również pierwiastki śladowe: siarkę wspomagającą białka, żelazo ze względu na rośliny i krew ryb, kobalt dostarczający witaminę B, bor potrzebny wielu metabolitom wytworzonym w procesie budowania komórek, wapno, magnez, mangan, cynk, molibden, potas…
  • Biotrace jest naturalnym produktem, który wpływa na bioaktywatory komórkowe. Przyspiesza metabolizm komórkowy większości bakterii żyjących w akwariach z wodą słodką i wzmacnia reakcje biologiczne poprzez zwiększenie ilości bakterii, co powoduje optymalizację jakości wody.
  • Biotrace przyspiesza trawienie materii organicznej i zmniejsza biochemiczne zapotrzebowanie tlenu (BZT), co przyczynia się do zwiększenia potencjału Redoks. Biotrace ułatwia również eliminację azotanów i fosforanów, które są pierwszym objawem rozwijającego się problemu z glonami oraz węglowodanów, co pozwala na zamaskowanie zapachów rozkładu i optymalizację jakości wody.

Dakowanie:

  • 1 fiolka na każde 200l / 15 dni

RATY PayU

Produkty powiązane

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - BioTrace 6 ampułek PRODIBIO

BioTrace 6 ampułek PRODIBIO