Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Vibrance 350ml Aquavitro

Vibrance 350ml Aquavitro

Bardzo stężone, naturalnie stabilizowane źródła jodku potasu. Pojemność: 350ml.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

40,80 zł / szt

-20%

51,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 51,00 zł

+4 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jod Ma ogromne znaczenie dla rozwoju prawidłowego zabarwienia, zarówno u koralowców, jak i ukwiałów, wpływa także na kondycję symbiotycznych glonów.

vibrance:

  • bardzo stężone (10000 mg / l), naturalnie stabilizowane źródła jodku potasu
  • najbardziej stabilny suplement jodu na rynku

Opis:

Jod jest pierwiastkiem potrzebnym do budowy i utrzymania we właściwej kondycji tkanek miękkich morskich bezkręgowców (na przykład z rodzaju Gorgonia i Sarcophyton). Ma ogromne znaczenie dla rozwoju prawidłowego zabarwienia, zarówno u koralowców, jak i ukwiałów, wpływa także na kondycję symbiotycznych glonów.

Większość suplementów dostępnych na rynku zawiera jodek potasu. Dodany do akwarium, ulega on rozkładowi, tworząc niestabilny wolny jod, zabójczy dla morskich organizmów oraz jodan (bezużyteczny dla koralowców, toksyczny w większych dawkach, a przy tym niewykrywalny). Jedynymi związkami dostępnymi dla koralowców są jodki. Ze względu na swoją nietrwałość, muszą być odpowiednio stabilizowane, aby nadawały się do użycia w akwarium.

"Vibrance" zawiera skoncentrowany (10 000mg/l), naturalnie stabilizowany jodek potasu. Jest przeznaczony dla akwariów rafowych i pozwala na utrzymanie poziomu jodu właściwego dla naturalnej wody morskiej. Związki zawarte w preparacie są najbardziej stabilnymi spośród dostępnych na rynku. "Vibrance" jest najbardziej skoncentrowanym preparatem tego typu. Precyzyjne dawkowanie ułatwia dołączona pipetka. Produkt stanowi w pełni bezpieczne źródło jodków, które nie ulegają rozpadowi na zabójczy, wolny jod.

Sposób użycia:

Dozować za pomocą dołączonej pipetki o objętości 1ml, którą należy napełnić do podstawy bańki. Stosować codziennie, w ilości 1ml na każde 100 litrów wody. Pozwala to na podwyższenie poziomu jodków o 0,10mg/l. Można zmienić dawkowanie w zależności od potrzeb. Poziom jodu 12 godzin po ostatnim dodaniu preparatu powinien wynosić 0,06 - 0,08 mg/l. Później stosować zgodnie z zaleceniami. Raz w tygodniu kontrolować poziom jodków.

Wskazówka:

Specjalnie zaprojektowana nakrętka pozwala na odmierzanie różnych objętości preparatu, w zależności od potrzeb. Każdy rowek na wewnętrznej (mniejszej) części nakrętki to 2ml. Cała wewnętrzna część nakrętki ma objętość 7ml. Każdy rowek zewnętrznej części nakrętki ma objętość 28ml (35, kiedy napełniamy wewnętrzną i zewnętrzną część). Całkowicie napełniona nakrętka zawiera 49ml preparatu.

Pojemność: 350ml

RATY PayU

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Vibrance 350ml Aquavitro

Vibrance 350ml Aquavitro