Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Odbłyśnik xD symetryczny T5 45W / T8 30W [850mm]

Odbłyśnik symetryczny z serii xD o długości 850 mm przeznaczony do świetlówek T5 45W / 89 cm lub T8 30W + elementy montażowe.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

17,40 zł / szt

+1 pkt lojalnościowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjiLUXINO ODBŁYŚNIK SYMETRYCZNY

Odbłyśnik z serii xD o długości 850 mm, dedykowany do świetlówek T5 45W / 89 cm. lub T8 30W.

Odbłyśniki xD to linia produktów wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczona do świetlówek liniowych, zwiększająca ilość światła w pokrywach i oprawach oświetleniowych stosowanych w akwarystyce i terrarystyce. Odbłyśniki z serii xD przeznaczone są do pracy w bardzo trudnych warunkach użytkowania, w których obok wydajności modułów ważna jest także ich trwałość.
W efekcie zamontowania odbłyśnika symetrycznego xD w pokrywie nad akwarium lub terrarium o standardowej wysokości 50 cm, natężenie światła przy jego podstawie wzrasta o 130%. Umożliwia to redukcję ilości stosowanych źródeł światła oraz obniżenie kosztów eksploatacyjnych i serwisowych aplikacji oświetleniowej.
Wysoka żywotność
Moduły odbłyśników xD zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej odpornej na długotrwałe, niszczące oddziaływanie skrajnie niekorzystnych warunków charakteryzujących atmosferę środowiska morskiego: wysoką wilgotność, agresywność chemiczną związków zawartych w wodzie oraz podwyższoną temperaturę. Moduły wykazują w tych warunkach trzykrotnie dłuższy okres użyteczności, aniżeli moduły wykonane z anodowanego aluminium. Struktura materiału przez cały okres użytkowania zachowuje właściwości antykorozyjne, a w przypadku zarysowania lub zmatowienia powierzchnię można poddać regeneracji.
Ponadto najnowsza konstrukcja odbłyśników, w której zastosowano udoskonalony stop stali, jest bardziej odporna na warunki atmosferyczne, o 25% lżejsza i bardziej elastyczna, posiada także o 15% lepszą skuteczność odbicia w porównaniu do dotychczasowych modeli dostępnych na rynku.
Bezpieczeństwo
Krawędzie oraz narożniki modułów zostały wykończone w sposób minimalizujący ryzyko przypadkowego skaleczenia podczas serwisowania akwarium. Odbłyśniki zabezpieczone są folią ochronną, którą należy usunąć przed montażem modułu w oprawie. Montaż powinien odbyć się do płaskiej powierzchni oprawy lub za pomocą dołączonych do odbłyśnika uchwytów do świetlówek.
Kompletne wyposażenie
W zestawie wraz z odbłyśnikiem znajduje się wykonany z niklowanej stali komplet uchwytów do montażu zarówno świetlówek T5 jak i T8 oraz wykonane ze stali nierdzewnej wkręty i nakrętki z zabezpieczeniem przed samoistnym odkręcaniem się. Konstrukcja nakrętki gwarantuje bezpieczne połączenie oraz niweluje problem z "luzowaniem" się uchwytów na odbłyśniku. Odbłyśnik można przykręcić do pokrywy akwarium lub zamontować do świetlówki bez ingerencji w pokrywę.


   

RATY PayU

Produkty powiązane

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Opinie

    Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz opinię - Odbłyśnik xD symetryczny T5 45W / T8 30W [850mm]

    Odbłyśnik xD symetryczny T5 45W / T8 30W [850mm]