Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Salifert Calcium Profi -Test

Test na zawartość wapnia do wody morskiej

Więcej szczegółów

24h

3 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

46,99 zł / szt

+4 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis:

  • Wapń jest głównym składnikiem glonów wapiennych, materiałów szkieletowych twardych koralowców i szkieletowych igieł koralików miękkich / skórzanych. Wapń spełnia również wiele funkcji biologicznych.

  • Dość często zbyt niskie stężenie wapnia opóźnia rozwój glonów koralowych i wapiennych.

  • NSW zawiera 400 - 450 mg / l wapnia. To także wartość, do której powinniśmy dążyć. W stabilnym środowisku akwarium fluktuacja zawartości wapnia powinna wynosić nie więcej niż około. 15 mg / L. Oznacza to automatycznie, że test wapnia powinien być w stanie monitorować porównywalne fluktuacje.

Wniosek:

  • W zdrowym rozwoju akwarium i rozmnażaniu koralowców pożądane wapienne algi i inne organizmy powodują wyczerpanie wapnia. Ze względu na znaczenie wapnia należałoby podjąć na czas środki naprawcze. W tym celu wymagany jest odpowiedni dodatek wapnia wraz z dokładnym zestawem testowym.
  • Nasz test wapniowy jest w stanie zdefiniować zawartość wapnia w zakresiach 10 mg / L. Zmiana koloru jest ostra i ułatwia wykrycie niewielkich, ale bardzo istotnych fluktuacji stężenia wapnia. Salifert jako jedyny oferuje prawdziwą dokładność i precyzję.
  • Zestaw może wykonać około. 50 - 100 pomiarów.
  • Test wapnia Salifert jest wytwarzany przy użyciu bardzo specjalnej procedury. Skutkuje to wysoce skoncentrowanym dodatkiem, który nie tylko ułatwia dodawanie wapnia, ale także zapobiega zakłóceniu równowagi jonowej w połączeniu z naszym buforem KH + pH lub innym buforem na bazie sodu. Powszechne dodatki, które zawierają tylko chlorek wapnia lub niewłaściwie używane kalkwasser (wodorotlenek wapnia), mogą zaburzyć równowagę jonową, co powoduje, że woda w akwarium bardzo różni się od wody mineralnej.

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Salifert Calcium Profi -Test

Salifert Calcium Profi -Test