Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

JBL TEST O2 - TLEN

KOMPLETNY TEST DO WODY NA ZAWARTOŚĆ TLENU FIRMY JBL

Więcej szczegółów

24h

3 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

46,90 zł / szt

+4 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji
JBL TEST O2
Kompletny test do wody na zawartość tlenu.

Cechy testu JBL:

Test tlenowy - Set O2 firmy JBL służy do pomiaru i rutynowej kontroli zawartości tlenu
w akwariach o wodzie słodkiej i słonej, jak również w wodzie bieżącej i stawkach ogrodowych w przedziale od 1 - 10 mg/l (ppm).

 

 

Dlaczego należy mierzyć zawartość O2?

Tlen jest eliksirem życia wszelakich organizmów żywych w akwarium. Ryby ślimaki, korale, muszle, itp. potrzebują tlenu do oddychania. Ale również inni nie rzucający się
w oczy, a bardzo potrzebni mieszkańcy akwariów i stawków ogrodowych, jakimi są bakterie redukujące szkodliwe substancje są zdane na wystarczającą zawartość tlenu, aby wykonywać swe pożyteczne zadania. W słodkowodnych akwariach o bogatej roślinności zawartość tlenu powinna odpowiadać pod koniec czasu naświetlania, bez używania urządzeń napowietrzających przez samo działanie roślin, wspomagane umiarkowanymi ruchami wody normie odpowiedniej dla danej temperatury. Norma ta wynosi dla temperatury 25 stopni C ok. 8 mg/l. Wartości te dla innych temperatur można odczytać z tabeli załączonej do instrukcji obsługi testu.

Należy kontrolować zawartość tlenu w nocy w akwariach z dużą obsadą roślin, ponieważ wtedy zostaje zużyte dużo tlenu. W przypadku zbyt małej zawartości tlenu można postarać się o umieszczenie w akwarium większej ilości roślin lub stosować urządzenia napowietrzające lub wywołujące ruch wody.
 

 

 


Oferowane przez nasz sklep akwarystyczny testy przeznaczone są na polski rynek, zawierają polską instrukcję, są świeże i dobrej jakości.

 

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - JBL TEST O2 - TLEN

JBL TEST O2 - TLEN