Efflux F3 (17mm) Cal Aqua Labs Zobacz większe

Efflux F3 (17mm) Cal Aqua Labs

Nowe

Szklany wylot, 17mm.

Więcej szczegółów

Czas Wysyłka od 2 do 7 dni.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 pkt lojalnościowych. Możesz je zamienić na kod rabatowy!


289,00 zł

289,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyloty z serii Efflux posiadają unikalny kąt wprowadzania wody do akwarium, znacznie poprawiając jej cyrkulację szczególnie w dolnej strefie zbiornika.

Efflux F3 (17mm):

Efflux F3 to wylot wody przeznaczony na wąż o średnicy 16/22 mm. W zestawie znajdują się 2 wysokiej jakości przyssawki umożliwiające przyczepienie produktu na wybranej wysokości. Szerokość łuku produktu to około 6 cm. Wylot jest przeznaczony do zbiorników o pojemności powyżej 110 l.

Efflux – rurki wylotowe:

Wyloty z serii Efflux posiadają unikalny kąt wprowadzania wody do akwarium, znacznie poprawiając jej cyrkulację szczególnie w dolnej strefie zbiornika. Uniemożliwiamy w ten sposób powstanie w akwarium obszarów stagnacji wody, poprawiamy wymianę gazową i dostępność składników odżywczych dla roślin.

Kielich można podnieść nieco ponad poziom wody w zbiorniku, aby umożliwić wodzie swobodną cyrkulację na powierzchni oraz wyeliminować powstanie błony bez potrzeby napowietrzania (powodując straty CO2). W celu napowietrzania należy jeszcze bardziej podwyższyć kielich.

Szklane wloty i wyloty wody:

Cal Aqua Labs System Fluxus składa się z rurek Influx transportujących wodę z akwarium do filtra zewnętrzengo oraz z rurek Efflux doprowadzających oczyszczoną wodę z powrotem do akwarium. Produkty są ręcznie wykonane z najwyższej jakości boro-krzemowego szkła laboratoryjnego.

RATY PayU

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Efflux F3 (17mm) Cal Aqua Labs

Efflux F3 (17mm) Cal Aqua Labs

Szklany wylot, 17mm.

Napisz opinię