Efflux F3 (17mm) Cal Aqua Labs Zobacz większe

Efflux F3 (17mm) Cal Aqua Labs

Nowe

Szklany wylot, 17mm.

Więcej szczegółów

Czas Produkt chwilowo niedostępny!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 pkt lojalnościowych. Możesz je zamienić na kod rabatowy!


289,00 zł

289,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyloty z serii Efflux posiadają unikalny kąt wprowadzania wody do akwarium, znacznie poprawiając jej cyrkulację szczególnie w dolnej strefie zbiornika.

Efflux F3 (17mm):

Efflux F3 to wylot wody przeznaczony na wąż o średnicy 16/22 mm. W zestawie znajdują się 2 wysokiej jakości przyssawki umożliwiające przyczepienie produktu na wybranej wysokości. Szerokość łuku produktu to około 6 cm. Wylot jest przeznaczony do zbiorników o pojemności powyżej 110 l.

Efflux – rurki wylotowe:

Wyloty z serii Efflux posiadają unikalny kąt wprowadzania wody do akwarium, znacznie poprawiając jej cyrkulację szczególnie w dolnej strefie zbiornika. Uniemożliwiamy w ten sposób powstanie w akwarium obszarów stagnacji wody, poprawiamy wymianę gazową i dostępność składników odżywczych dla roślin.

Kielich można podnieść nieco ponad poziom wody w zbiorniku, aby umożliwić wodzie swobodną cyrkulację na powierzchni oraz wyeliminować powstanie błony bez potrzeby napowietrzania (powodując straty CO2). W celu napowietrzania należy jeszcze bardziej podwyższyć kielich.

Szklane wloty i wyloty wody:

Cal Aqua Labs System Fluxus składa się z rurek Influx transportujących wodę z akwarium do filtra zewnętrzengo oraz z rurek Efflux doprowadzających oczyszczoną wodę z powrotem do akwarium. Produkty są ręcznie wykonane z najwyższej jakości boro-krzemowego szkła laboratoryjnego.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Efflux F3 (17mm) Cal Aqua Labs

Efflux F3 (17mm) Cal Aqua Labs

Szklany wylot, 17mm.

Napisz opinię