Efflux G3 (17mm) Cal Aqua Labs Zobacz większe

Efflux G3 (17mm) Outflow kielich Cal Aqua Labs

Nowe

Szklany wylot, 17mm.

Więcej szczegółów

Czas Produkt chwilowo niedostępny!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 pkt lojalnościowych. Możesz je zamienić na kod rabatowy!


289,00 zł

289,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyloty z serii Efflux posiadają unikalny kąt wprowadzania wody do akwarium, znacznie poprawiając jej cyrkulację szczególnie w dolnej strefie zbiornika.

Efflux G3 (17mm):

Efflux G3 to wylot wody przeznaczony na wąż o średnicy 16/22 mm. Kształt produktu w formie lejka skierowanego w dół pozwala na wprowadzenie wody do zbiorników o pojemności powyżej 110l. Szerokość łuku produktu to około 6 cm. W zestawie znajdują się 2 wysokiej jakości przyssawki umożliwiające przyczepienie produktu na wybranej wysokości.

Efflux – rurki wylotowe:

Wyloty z serii Efflux posiadają unikalny kąt wprowadzania wody do akwarium, znacznie poprawiając jej cyrkulację szczególnie w dolnej strefie zbiornika. Uniemożliwiamy w ten sposób powstanie w akwarium obszarów stagnacji wody, poprawiamy wymianę gazową i dostępność składników odżywczych dla roślin.

Kielich można podnieść nieco ponad poziom wody w zbiorniku, aby umożliwić wodzie swobodną cyrkulację na powierzchni oraz wyeliminować powstanie błony bez potrzeby napowietrzania (powodując straty CO2). W celu napowietrzania należy jeszcze bardziej podwyższyć kielich.

Szklane wloty i wyloty wody:

Cal Aqua Labs System Fluxus składa się z rurek Influx transportujących wodę z akwarium do filtra zewnętrzengo oraz z rurek Efflux doprowadzających oczyszczoną wodę z powrotem do akwarium. Produkty są ręcznie wykonane z najwyższej jakości boro-krzemowego szkła laboratoryjnego.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Efflux G3 (17mm) Outflow kielich Cal Aqua Labs

Efflux G3 (17mm) Outflow kielich Cal Aqua Labs

Szklany wylot, 17mm.

Napisz opinię