Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

JBL TEST FE - ŻELAZO

KOMPLETNY TEST DO WODY NA ZAWARTOŚĆ ŻELAZA FIRMY JBL

Więcej szczegółów

24h

2 szt. na magazynie

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

51,83 zł / szt

-12%

58,90 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 47,90 zł

+5 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji
JBL TEST FE
Kompletny test do wody na zawartość żelaza.

Cechy testu JBL:

JBL Test – żelazowy - Set - Fe służy dokładnemu pomiarowi jak i rutynowej kontroli zawartości żelaza w słodkiej i morskiej wodzie akwariowej, jak i w stawkach ogrodowych,
w przedziale od 0,05 - 1,5 mg/l (ppm). Dzięki własnemu, przez JBL opracowanemu systemowi wyrównującemu można również w lekko zabarwionej wodzie akwariowej (jaka powstaje np. podczas filtracji torfowej lub leczenia ryb) otrzymać dokładne i pewne wyniki.Dlaczego należy mierzyć zawartość Fe?

Poza zapewnieniem odpowiedniej ilości CO2, niezbędnymi do życia roślin akwariowych
są żelazo i pierwiastki śladowe. Dobrze rosnące rośliny akwariowe zużywają ciągle żelazo
i pierwiastki śladowe, które mają w wodzie tak czy inaczej bardzo ograniczoną czasowo żywotność, nawet jeśli połączone są z tzw. chelatorami, tak jak ma to miejsce
w nowoczesnych preparatach nawozowych (np. JBL Ferropol). Dlatego też należy regularnie kontrolować i w razie potrzeby uzupełniać zawartość żelaza w wodzie za pomocą zestawu JBL o nazwie: Test żelazowy - Fe. Dla zadowalającego wzrostu roślin wystarczająca jest koncentracja żelaza w przedziale między 0,1 - 0,2 mg/l (ppm). Normalna dawka preparatu JBL Ferropol odpowiada 0,2 mg/l (ppm). Również w wodzie bieżącej, która jest zazwyczaj pozbawiona żelaza lub w naturalnych zbiornikach wodnych, jak i stawkach ogrodowych można skontrolować zawartość żelaza za pomocą zestawu JBL Test żelazowy - Fe. W wodzie morskiej poleca się wartości żelaza od 0,002 do 0,05 mg/l.


 

Oferowane przez nasz sklep akwarystyczny testy przeznaczone są na polski rynek, zawierają polską instrukcję, są świeże i dobrej jakości.

 

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - JBL TEST FE - ŻELAZO

JBL TEST FE - ŻELAZO