Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Promocje

Nawóz podstawowy Ferrdrakon 0,5l Drak

Wysokiej jakości skoncentrowany nawóz podstawowy, bogaty w żelazo. Ponadto zawiera potas i magnez.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

38,00 zł / szt

+3 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wysokiej jakości skoncentrowany nawóz podstawowy, bogaty w żelazo. Ponadto zawiera potas i magnez.

Sterylizatory UV, bardzo silne oświetlenie, gęste sadzenie roslin a w konsekwencji bardzo wzmożony wzrost roślin mogą być przyczyną wzmożonej konsumpcji lub większego zapotrzebowania na niektóre składniki odżywcze. W tym przypadku składniki odżywcze powinny być uzupełniane przez specjalne nawozy jak np. DayDrakon lub Ferrdrakon K.

Ferrdrakon:

  • Wysokiej jakości skoncentrowany nawóz podstawowy, bogaty w żelazo.
  • Ponadto zawiera potas i magnez.
  • FerrDrakon nie zawiera azotanów i fosforanów.

Składniki:

3,000 mg/l potasu, 1,000 mg/lżelaza, 750 mg/l magnezu, 400 mg/l manganu, 60 mg/l boru, 20 mg/l miedzi, 20 mg/l molibdenu, 20 mg/l cynku, 10mg/l niklu, 10 mg/l kobaltu, 4.6 mg/l jodku, EDTA i in.

Sposób użycia:

10ml na 100l akwarium raz na tydzień (+­50% w zależności od wzrostu roślin). Korzystnie jest także podawać 1/7 tygodniowej dawki każdego dnia. Podana dawka uwzględnia minimum 25% podmianę wody co 2 tygodnie. Większe podmiany nie zaszkodzą. Najlepiej rozpocząć dozowanie FerrDrakon od minimalnej dawki i powoli ją zwiększać do zalecanej. Optymalna zawartość żelaza 0.05 ­ 0.1 mg/l.

DRAK-Aquaristik to niemiecka marka stworzona przez pasjonata akwarystyki Dr. Andreasa Kremsera, oferująca własne produkty akwarystyczne najwyższej jakości.

  • Mocnymi stronami marki są pokarmy wykonane na recepturze znamienitego hodowcy Roberta Guggenbuehla, suplementy płynne do nawożenia roślin i rafy koralowej wraz z uzupełnieniami od 250ml do 5l i samo dozujące nawozy oparte na zarejestrowanym nośniku (aquafilm®).
  • Drak współpracuje tylko i wyłącznie z partnerami zapewniającymi optymalną jakość usług dla swoich klientów. Celem marki jest maksymalne zadowolenie klienta ze skuteczności jej produktów.
  • Drak w produkcji używa soli i półproduktów najwyższej czystości, zawsze umieszcza skład na opakowaniu, nawet jeżeli nie jest on wymagany i przez swoich dystrybutorów zawsze pozostaje w kontakcie z klientem.
  • Ponadto Drak oferuje do większości swoich oryginalnych produktów ekonomiczne uzupełnienia.

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Nawóz podstawowy Ferrdrakon 0,5l Drak

Nawóz podstawowy Ferrdrakon 0,5l Drak