Zestaw roślin na 3 plany Zobacz większe

Tylko online

Zestaw roślin na 3 plany [15 gatunków]

Nowe

Zestaw roślin akwariowych na plany.

Więcej szczegółów

Ilość 165 szt. na magazynie

Czas Wysyłka w 24h.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 pkt lojalnościowych. Możesz je zamienić na kod rabatowy!


49,99 zł

49,99 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji 

 

O hodowli:


Nasza hodowla powstała w roku 2011, zrodzona z pasji oraz chęci zapewnienia Państwu roślin akwariowych najlepszego gatunku. Od momentu stworzenia jest systematycznie powiększana, a w chwili obecnej dysponujemy kilkudziesięcioma stulitrowymi zbiornikami, by sprostać Państwa rosnącym potrzebom. O wszystkie rośliny akwariowe dbamy jak o własne, zapewniamy im odpowiednie warunki, kontrolujemy parametry tak, by każda wychodząca od nas roślina dotarła do celu w idealnym stanie.

 

 

Jakość:


Priorytetem w hodowli roślin akwariowych jest dla nas jakość, dlatego poświęcamy mnóstwo czasu i energii, by utrzymać jak najwyższy poziom. W efekcie dostają Państwo produkt nieco droższy niż przypadkowe szczepki, dostępne na naszym rynku, za to mamy niemal 100% pewności, że aklimatyzacja naszych roślin przebiegnie bezproblemowo oraz, że będą przez długi czas cieszyły oko właściciela. Oczywiście nie możemy przewidzieć wszystkich czynników zewnętrznych, na których działanie będą narażone rośliny w drodze do Państwa, jednak jako profesjonalny sklep akwarystyczny jesteśmy gotowi ponownie przesłać te z nich, które ulegną uszkodzeniu w czasie transportu, oczywiście po zapoznania się z dokumentacją zniszczeń.

 

 

Hodowla wodna a emersyjna:


Wszystkie nasze rośliny (oprócz in vitro) pochodzą z hodowli wodnej. Co to oznacza dla Państwa? Otóż przewaga wodnej hodowli roślin akwariowych nad emersyjną oraz in vitro jest oczywista: pierwsze od początku znajdują się pod wodą i w ten sposób przez cały czas, kiedy u nas przebywają, mają zapewnione takie same warunki jak po posadzeniu u Państwa. Nie spowoduje to szoku po przesadzeniu formy nadwodnej pod wodę. Daje to oczywiście o wiele większą gwarancję przyjęcia się roślin. Często jest też tak, że gatunek, który zachwycił nas w sklepie, zupełnie inaczej zaczyna rosnąć w akwarium, na przykład nowe liście mają inny kształt niż poprzednie. To jest jedną z oznak, że kupiliśmy roślinę z hodowli emersyjnej. Reasumując: hodowla wodna gwarantuje, że przyjmie się większa ilość roślin, a także sprawi, że w akwarium uzyskamy taki sam kształt rośliny, jaki spodobał się nam w momencie zakupu.

 

 


ZESTAW ROŚLIN NA 3 PLANY
15 gatunków roślin, w tym mech

 


 

Rośliny pochodzą wyłącznie z naszej hodowli. Ze względu na to, że sadzonki otrzymywane są z tzw. przycinki, mogą być one pozbawione systemu korzeniowego, którego brak nie ma jednak absolutnie żadnego negatywnego wpływu na przyjęcie i wzrost zakupionych roślin. Rośliny znajdujące się w zestawie są różnej wielkości, niezmienna jest jednak nasza dbałość i troska o kondycję sadzonek. Stawiamy wyłącznie na zdrowe sadzonki o możliwie najwyższym stopniu prawdopodobieństwa przyjęcia się w akwarium, w trosce o rozwój roślin oraz Państwa zadowolenie.W skład proponowanego zestawu wchodzą następujące gatunki roślin akwariowych:

Opis rośliny  Ammania gracilis - 1 sadzonka

Opis rośliny  Bacopa australis - 3 sadzonki

Opis rośliny  Ceratopteris thalictroides - 1 sztuka

Opis rośliny  Cryptocoryne wendtii brown - 1 sadzonka

Opis rośliny  Cryptocoryne wendtii green - 1 sadzonka

Opis rośliny  Eleocharis parvula - 20 sadzonek

Opis rośliny  Hemianthus callitrichoides 'cuba' - 20 sadzonek

Opis rośliny  Hemianthus micranthemoides - 5 sztuk

Opis rośliny  Hydrocotyle tripartita japan - 3 sadzonki

Opis rośliny  Micranthemum umbrosum - 5 sadzonek

Opis rośliny  Pogostemon octopus - 2 sadzonki

Opis rośliny  Pogostemon stellatus - 2 sadzonki

Opis rośliny  Polygonum red - 2 sadzonki

Opis rośliny  Rotala rotundifolia green - 5 sadzonek

Opis rośliny  Willow moss - 5 sadzonek

 

 

Mamy duże doświadczenie w pakowaniu roślin i wysyłamy je w każdych warunkach pogodowych. Rośliny akwariowe pakowane są w woreczki strunowe, w sztywny karton i w odpowiednią ilość foli bąbelkowej, a także w styropian w zależności od aktualnych warunków pogodowych. Tak zapakowane rośliny akwariowe mogą kilka dni podróżować bez uszczerbku na ich kondycji.


 

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Zestaw roślin na 3 plany [15 gatunków]

Zestaw roślin na 3 plany [15 gatunków]

Zestaw roślin akwariowych na plany.

Napisz opinię