Kategorie produktów

Promocje

Pompy | głowice | falowniki

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

Pompy i głowice

Każde akwarium wymaga filtracji i napowietrzenia. Z myślą o tym sprzedajemy urządzenia, które wspomagają ten proces. Oferujemy głowice wielofunkcyjnie i pompy. Efektowane i solidne działanie urządzeń pozwala na szybki zabieg, wystarczy tylko zamontować gąbkę. Polecane przez nas urządzenia wykonane są z odpornych materiałów. Charakteryzuje je niski pobór prądu. Dzięki profesjonalnej konstrukcji urządzenia te mogą być montowane na zewnątrz lub wewnątrz akwarium. Naszym priorytetem jest dobra współpraca z klientem, dlatego oferujemy tylko wysokiej jakości produkty.

Objawy braku napowietrzenia wody

Podstawowe objawy daje się szybko zauważyć. Nawet początkujący hodowcy widząc ospałe ryby domyślą się, że jest coś nie tak. Wolno pływające ryby przy powierzchni, szybko ruszające pyszczkami świadczą o złym napowietrzeniu wody. Służymy pomocą w dopasowaniu odpowiedniej pompy. W ofercie znajdziemy pompy wirnikowe lub obrotowe, wszystkie w atrakcyjnych cenach.

Dobór pompy

Naszym celem jest zadowolony klient. Początkowy akwarysta może mieć problemy w doborze odpowiedniej pompy. Nasza wiedza oraz krótki wywiad z klientem pozwoli nam na dopasowanie optymalnego urządzenia. Indywidualne podejście do problemu to podstawa.