Kategorie produktów

Pompy | głowice | falowniki

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

Pompy i głowice

Każde akwarium wymaga filtracji i napowietrzenia. Z myślą o tym sprzedajemy urządzenia, które wspomagają ten proces. Oferujemy głowice wielofunkcyjnie i pompy. Efektowane i solidne działanie urządzeń pozwala na szybki zabieg, wystarczy tylko zamontować gąbkę. Polecane przez nas urządzenia wykonane są z odpornych materiałów. Charakteryzuje je niski pobór prądu. Dzięki profesjonalnej konstrukcji urządzenia te mogą być montowane na zewnątrz lub wewnątrz akwarium. Naszym priorytetem jest dobra współpraca z klientem, dlatego oferujemy tylko wysokiej jakości produkty.

Pompy | głowice | falowniki

Aby akwarium było odpowiednio wyposażone, a jego praca sprawna i bezpieczna, należy zadbać o dobrą filtracje. Żeby proces filtracji przebiegał pomyślnie, warto zaopatrzyć się przede wszystkim w pompę. Urządzenia na naszej stronie są dobierane pod względem funkcjonalnego designu i solidnego wykonania. Dlatego też posiadamy pompy z jedynie wytrzymałych i sprawdzonych materiałów U nas znajdą Państwo pompy, które są energooszczędne oraz cechują się cichą pracą. Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia zbiornika są głowice wielofunkcyjne. Ich istotna rola opiera się na napowietrzaniu wody oraz jej wypompowywaniu. Atutem naszych głowic jest regulowany kierunek przepływu oraz łatwy i szybki montaż. Falowniki natomiast to wysokiej klasy urządzenia, które umożliwiają ruch fal wody w zbiorniku. Pomaga to zwiększyć jej cyrkulację. Nasz sklep Planta Garden zatrudniać wielu wykwalifikowanych doradców, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiednich urządzeń. Udzielamy rad tylko na podstawie szeroko zdobytej wiedzy z dziedzin akwarystyki. Zachęcamy więc do kontaktowania się z nami.

Objawy braku napowietrzenia wody

Podstawowe objawy daje się szybko zauważyć. Nawet początkujący hodowcy widząc ospałe ryby domyślą się, że jest coś nie tak. Wolno pływające ryby przy powierzchni, szybko ruszające pyszczkami świadczą o złym napowietrzeniu wody. Służymy pomocą w dopasowaniu odpowiedniej pompy. W ofercie znajdziemy pompy wirnikowe lub obrotowe, wszystkie w atrakcyjnych cenach.

Dobór pompy

Naszym celem jest zadowolony klient. Początkowy akwarysta może mieć problemy w doborze odpowiedniej pompy. Nasza wiedza oraz krótki wywiad z klientem pozwoli nam na dopasowanie optymalnego urządzenia. Indywidualne podejście do problemu to podstawa.