Kategorie produktów

Przepływowe

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Grzałki przepływowe

Jako specjalistyczny sklep akwarystyczny zapewniamy naszym klientom szeroki wybór dostępnych urządzeń i wyposażenie do akwarium. Wśród oferowanych produktów znajdują się także grzałki przepływowe o różnej mocy. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Czym jest grzałka przepływowa?

Większość dostępnych na rynku grzałek jest wewnętrzna, tzn. montuje się je w widocznym miejscu w zbiorniku. Grzałka przepływowa natomiast to urządzenie do montażu na zewnątrz akwarium. Grzałkę przepływową instaluje się na wężu filtra zewnętrznego – to oznacza, że praktycznie jest niewidoczna.

Jak działa grzałka przepływowa?

Zasada działania grzałki przepływowej jest dość prosta – to rurka, która się grzeje, a następnie przekazuje nagromadzoną temperaturę do przepływającej wody. Dzięki temu ciepła woda rozprowadzana jest równomiernie po zbiorniku lub na jego dnie.

Elektroniczne grzałki przepływowe wyposażone w termostat działają bardzo precyzyjnie – gdy zadana temperatura w zbiorniku zostanie osiągnięta, urządzenie wyłącza się. Woda nadal przepływa przez grzałkę, jednak nie jest w tym momencie podgrzewana.

Sprawdź ofertę Planta Garden w zakresie grzałek przepływowych. Nie wiesz, co wybrać? Nasi doradcy chętnie Ci wskażą optymalne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu!