Kategorie produktów

Sklep akwarystyczny Planta Garden

W 2011 roku rozpoczęliśmy profesjonalną, własną hodowlę roślin akwariowych. Dzięki dużemu doświadczeniu w akwarystyce oferujemy wysokiej jakości rośliny pochodzące z hodowli wodnej i In vitro. Gwarantujemy bezpieczną dostawę zarówno roślin, jak i akwariów i innych produktów zakupionych w naszym sklepie. Odbioru towaru można również dokonać w naszym sklepie stacjonarnym, hurtowni. Punkt, w którym mogą Państwo osobiście odebrać paczki jest zlokalizowany w Lubinie.

Posiadamy duży wybór gotowych akwariów, zestawów akwariowych, ale także wykonujemy akwaria pod indywidualne zamówienia. Realizujemy zamówienia zarówno na małe, jak i duże akwaria, o wymiarach standardowych lub na wymiar podany przez klienta. Akwaria wykonywane są ze szczególną dbałością, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo zbiorników. Do produkcji używamy krystalicznie przezroczystego szkła OptiWhite i szkła zwykłego.

Sklep akwarystyczny Planta Garden swoją ofertę kieruje zarówno do początkujących miłośników akwarystyki jak i wymagających klientów z długoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Dzięki temu, że akwarystyka to także nasze hobby, jesteśmy w stanie oferować wysokiej jakości rośliny oraz sprawdzone, wytrzymałe urządzenia akwariowe. W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu filtra czy odmiany rośliny do Państwa akwarium zachęcamy do kontaktu poprzez naszą infolinię, chętnie pomożemy.


Sklep akwarystyczny www.plantagarden.pl jest prowadzony przez firmę:

Krzysztof Sternal PLANTA GARDEN
ul. Sportowa 1
59-300 Lubin
NIP: 691-235-75-51
REGON: 122434818
Nr konta: 59 1600 1462 1843 0205 0000 0001
e-mail: sklep@plantagarden.pl


Adres do korespondencji i adres sklepu akwarystycznego stacjonarnego:

Krzysztof Sternal PLANTA GARDEN

ul. Sportowa 1, 59-300 Lubin
e-mail: sklep@plantagarden.pl

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz porozmawiać z naszym konsultantem On-line, który w możliwie najszybszym czasie odpowie na Twoje pytania.