Kategorie produktów

Nyple

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Metalowe nyple do instalacji technicznej CO2

Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, hurtownia akwarystyczna Planta Garden oferuje swoim klientom wyłącznie sprawdzone i rekomendowane rozwiązania oraz technologie znanych i renomowanych producentów ze świata akwarystyki.

Nie inaczej jest w przypadku nypli do instalacji technicznej CO. Posiadamy w ofercie nyple dwóch polecanych producentów – firmy Camozzi oraz TEKMA. Produkty Camozzi to gwarancja niezawodności oraz wysokiej jakości wykonania, TEKMA oferuje natomiast dobre rozwiązania w przystępnej cenie.

Do czego służą nyple w akwarium?

Nypel stosowany jest w przypadku łączenia dwóch elementów rurowych posiadających gwint wewnętrzny. Są to różnego rodzaju kolanka, trójniki, mufy i zwężki niezbędne do prawidłowej instalacji technicznej CO2 w zbiorniku, odpowiadającej za doprowadzenie odpowiedniej ilości dwutlenku węgla do akwarium.

Nyple wytwarza się najczęściej ze stali, rzadziej mosiądzu czy żeliwa. Metalowe nyple do akwarium odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ciśnienie oraz wodę.

Nyple redukcyjne

Planta Garden proponuje także nyple redukcyjne o gwintach 1/8’’-1/4’’, oferowane przez firmy Camozzi oraz TEKMA. Z tymi nyplami masz gwarancję szczelności swojej instalacji technicznej CO2.

W przypadku pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.