Kategorie produktów

Złączki kątowe

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Złączki kątowe do akwarium

Złączki kątowe wykorzystuje się podczas montażu instalacji technicznej CO2 w zbiorniku. Niejednokrotnie instalacje tego typu są rozległe i niewielkie, co wymaga stosowania stabilnych i szczelnych połączeń między kolejnymi jej elementami.

W ofercie hurtowni akwarystycznej Planta Garden znajdziesz złączki kątowe i inne podzespoły niezbędne do kompleksowego tworzenia rozbudowanych systemów doprowadzania dwutlenku węgla do akwarium. Zdajemy się tylko na sprawdzonych producentów z licznymi rekomendacjami naszych klientów.

Złączki kątowe CO2 z gwintem ¼’’, 1/8’’

Posiadamy w sprzedaży wykonane z wytrzymałych i dobrej jakości tworzyw sztucznych złączki kątowe na wąż uniwersalny 6/4 mm. Dzięki temu nasze produkty i rozwiązania są możliwe do zastosowania w niemal każdej instalacji.

Oferowane złączki do akwarium posiadają gumowe uszczelki O-RING, co pozwala wkręcić złączkę bezpośrednio – nie musisz stosować dodatkowych uszczelnień za pomocą taśmy teflonowej.

W sprzedaży naszej hurtowni dostępne złączki kątowe z gwintem zewnętrznym ¼’’ oraz 1/8’’. Są odpowiednie do zastosowania do reduktora, dławika czy elektrozaworu – dzięki nim łatwo i szybko podłączysz potrzebne wężyki.