Kategorie produktów

Wzrost i rozmnażanie

Stymulacja farmakologiczna wzrostu krewetek dzięki odpowiednim środkom

W sklepach akwarystycznych można spotkać liczne preparaty z witaminami odpowiedzialne za przyspieszenie wzrostu krewetek oraz poprawę możliwości rozrodczych stworzeń akwariowych, w tym krewetek. Warto jednak mieć świadomość, które z tych preparatów dla krewetek faktycznie przynoszą oczekiwane rezultaty bez wyrządzania krzywdy tym stworzeniom. Na szczęście w Planta Garden wiemy co nieco o krewetkach, więc możemy Ci fachowo doradzić w tej kwestii.

Witaminy i minerały wspomagające wzrost krewetek

Tak jak ludzki organizm źle przyswaja chemię, tak krewetki nie są w stanie prawidłowo funkcjonować, gdy szpikuje się je sporymi dawkami preparatów o niesprawdzonych skutkach. Oferowane w sklepie Planta Garden preparaty wspomagające wzrost i rozmnażanie krewetek opierają się przede wszystkim na naturalnych ekstraktach i witaminach, które nie zagrażają w żaden sposób faunie i florze akwariowej, nawet w przypadku przedawkowania.

Oprócz odpowiedniej suplementacji i czystości wody należy także pamiętać, że dobre samopoczucie krewetek sprzyja rozmnażaniu. Ograniczajmy stres krewetek ile tylko się da.